100% BCAA 400 g - BioTechUSA

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 5 g, obsah balenia 400 g teda 80 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke BCAA v pomere 2:1:1 5000 mg

Neobsahuje: tuk, cukor

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 5 g BCAA prášku s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred a 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty


Prírodná 100% čistá aminokyselina s obsahom BCAA v pomere 2:1:1.

Aminokyseliny sú stavebnými kameňmi bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Aminokyseliny leucín, izoleucín, valín obsahuje v pomere 2:1:1. Tieto aminokyseliny tvoria skupinu aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA). Čistý a prírodný zdroj energie pre športovcov. Vďaka práškovej forme bez príchute možno tento prípravok užívať rôznymi spôsobmi. Môžete ho pridať do iných výživových doplnkov alebo do jedál. Účinnosť prípravku 100% BCAA môže zvýšiť CreaPUMP, ktorý obsahuje 7 druhov kreatínu a 5 druhov sacharidov. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia.

DÁVKOVANIE

Rozmiešajte (5 g) prípravku v 250 ml vody alebo džúsu. Užívajte jednu dávku (5 g) 30 minút pred tréningon a jednu ihneď po tréningu. V netréningové dni užívajte medzi jedlami.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku
5 g
L-leucín
2500 mg
L-izoleucín
1250 mg
L-valín
1250 mg

ZLOŽENIE

L-leucín (50%), L-izoleucín (25%), L-valín (25%). 

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Alergény

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

  • 19.60 €

  • Jednotková cena:
    49 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu

Môže Vás zaujímať

Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-oranžové - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Tielko BATTALION sivé - BodyBulldozer