100% Casein Complex 2350 g - Scitec Nutrition

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 30 g  (  ¾ odmerky ), obsah balenia 2350 g teda 78 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 22 g 

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 30 g  ( ¾ odmerky ) prášku s 350 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky po tréningu a pred spaním.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty


Proteín obsahujúci kazeínový komplex s masívnym obsahom BCAA

Tento kazeínový proteín je zmesou micelárneho kazeínu a prírodného sladidla. Proteín má vysoký obsah esenciálnych aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA). Obsahuje aj viac l-glutamínu ako srvátkový proteín. Bielkoviny, ktoré tieto proteín obsahuje, zabezpečuje pre telo všetky potrebné aminokyseliny pre stavbu a udržanie svalovej hmoty a pre optimalizáciu zdravotného stavu kostí. Obsahuje extra dávku taurínu. Proteín je bohatý na enzýmy papaín a bromelaín pre zlepšenie trávenia. Tento proteín obsahuje aj vápnik, ktorý výrazne napomáha k svalovej činnosti a udržiavaniu zdravého stavu kostí a zubov.

OBSAH BALENIA

2350 g ( 78 dávok )

DÁVKOVANIE

1 dávku ( 30 g – ¾ odmerky ) kazeínu zmiešajte s 350ml vody alebo nízkotučného mlieka, Užite po tréningu a pred spánkom. Pre lepšie výsledky tento proteín kombinujte s aminokyselinami.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku
30 g
Energetická hodnota106 kcal / 445 kJ
Tuky0,7 g
 z toho nasýtené
0,4 g
Bielkoviny
22 g
Cholesterol
24 mg
Sacharidy2,8 g
z toho cukry
2,8 g
Vlákniny
0 g
Sodík
19 mg
Draslík
60 mg
Zmes AminoAcidmatrix (L-glutamín,taurín)
1333 mg
Zmes tráviacich enzýmov (papaín, bromelaín)
24 mg

ZLOŽENIE

Mliečny bielkovinový komplex (koncentrát micelárneho kazeínu a kazeinát sodný), prášok bielej čokolády (sacharóza, kakaový prášok (33,4%), úplné sušené mlieko), dextróza, čokoládová aróma, chlorid sodný, L-glutamín, taurín, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza, výťažky z Bromelain Ananas comosus (1200 GDU/g), výťažky z Papain Carica papaya (1,5 FIP U/mg). 

Informácie pre alergikov

Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, sója, vajcia, obilniny obsahujúce glutén, výrobky z rýb, morských živočíchov, kôrovcov, arašidy a orechy.

 Upozornenie

Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte uzamknuté pred malými deťmi! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!

  • 37.30 €

  • Jednotková cena:
    15.87 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu

Môže Vás zaujímať

Šejker BODYBULLDOZER modrý 300 ml - BodyBulldozer
Mikina BATTALION 1 modrá  - BodyBulldozer
Fitness uterák RED BARON - BodyBulldozer