100% Creatine Monohydrate 300 g - BioTechUSA

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 3,4 g ( 1 zarovnaná odmerka - 1 čajová lyžička ), obsah balenia 300 g teda 88 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke kreatín monohydrát 3000 mg 

Neobsahuje: kalorietuk, cukor, bielkoviny

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 3,4 g ( 1 zarovnaná odmerka - 1 čajová lyžička) prášku s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1- 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred alebo počas tréningu a 1 dávku medzi jedlami.. V netréningové dni  1 - 2 dávky medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu - výkon - vytrvalosť

Mikronizovaný kreatín monohydrát od firmy BioTech USA.

Kreatín je využívaný na syntézu ATP a hrá dôležitú úlohu pri zmršťovaní svalov. Zdrojom energie pre toto zmršťovanie je ATP, ktoré poskytuje energiu tým spôsobom, že sa oddelí molekula fosfátu a vznikne ADP. Lenže vo svaloch sa nachádza iba málo ATP. Čím viac kreatínu svalom dodáte, tým viac ATP sú schopné produkovať a sú pripravené pre váš výkon. Je dokázané že je to farmaceuticky čistý kreatín. Dlhodobé užívanie kreatínu reálne napomáha zvýšiť surový silový výkon o 5-15%, všeobecný priemerný výkon taktiež o 5 -15%, šprintové cvičenia o 1 -5%, opakované série a počet opakovaní o 5 -15%, ako bónus telesnú a svalovú hmotnosť o 5 -10 %.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku
3,4 g
Energetická hodnota0 kcal / 0 KJ
Tuky0 g
Sacharidy0 g
Bielkoviny0 g
Soľ0 g
Mikronizovaný kreatín monohydrát 
3400 mg
z toho kreatín
3000 mg

ZLOŽENIE

Mikronizovaný kreatín monohydrát

DÁVKOVANIE

 Výška jednej dávky 3,4 g ( 1 zarovnaná odmerka - 1 čajová lyžička) prášku s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1- 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred alebo počas tréningu a 1 dávku medzi jedlami.. V netréningové dni  1 - 2 dávky medzi jedlami. Kreatín sa osporúča kombinovať s glukózou pre lepší účinok.

  • 7.99 €

  • Jednotková cena:
    26.63 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem pribrať, chcem silu

Môže Vás zaujímať

Fitness uterák BATTALION - BodyBulldozer
Opasok HARD - BodyBulldozer
  • Produkt s darčekom

Opasok HARD - BodyBulldozer

Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Šejker NOMEN EST OMEN červený 600 ml - BodyBulldozer