100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides 900 g - Scitec Nutrition

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 30 g ( 2⁄3 odmerky ), obsah balenia 900 g teda 30 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 25 g

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 30 g ( 2⁄3 odmerky ) prášku s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku medzi jedlami a 1 dávku po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty


Hydrolyzovaný hovädzí proteín bez cukru s hovädzími peptidmi

Hovädzie mäso má v kruhu tvrdo trénujúcich, cieľavedomých športovcov, legendárny status. Množstvo ľudí pociťuje viditeľnejší rast počas konzumácie hovädzieho mäsa, ako je to pri takom istom príjme bielkovín z kuracieho mäsa. Prečo by si nemohol konzumovať hovädzí bielkovinový nápoj, keď je táto základná surovina už dosiahnuteľná?

Formula 100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides je úplnou bielkovinou hydrolyzovaných hovädzích peptidov. Pri ich získavaní sa miesto chemických látok získava optimálny hydrolyzát z čerstvého, hormóny neobsahujúceho hovädzieho mäsa, aplikáciou tlaku. Výsledkom je vynikajúca stráviteľnosť, rozpustnosť a využiteľnosť.

Úplné bielkoviny, akou je aj naša, zabezpečujú pre organizmus všetky typy esenciálnych aminokyselín, vrátane deviatich (histidín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, fenylalanín, treonín, tryptofán, valín), ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť samo, preto ich musí prijať potravou.

100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides je 390% koncentrovanejším zdrojom bielkovín, než prvotriedna, beztuková oblička. V hovädzích bielkovinách sa nevyskytuje prídavok kreatínu. Prečo by si spájal užívanie kreatínu a jeho presné (alebo práve nepresné) dávkovanie, užívaním bielkovinového produktu? My v tom nevidíme žiadny zmysel! Mnoho hovädzích bielkovín má zlú chuť. Naša hovädzia bielkovina je chutná, pokojne si ju môžeš vyskúšať.

Bielkoviny prijaté stravou sú zdrojom dusíka a životu dôležitých aminokyselín, ktoré sú pre telo nevyhnutné k tvorbe tkanív a k ich zachovaniu. 100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides tak prispieva k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí.

OBSAH BALENIA

900g ( 30 dávok )

DÁVKOVANIE

Rozmiešajte denne 1 dávku (30 g - 2⁄3 odmerky) v 250 ml vody. Na prípravu odporúčame používať šejker so sitkom. Pred použitím poriadne pretrepať. Konzumujte medzi jedlami a po tréningu.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku príchute čokoláda mandľa30 g
Energetická hodnota
114 kcal/479 kJ
Tuky
1,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny
0,5 g
Sacharidy
< 0,5 g
z toho cukry
0 g
Bielkoviny
25 g
Vláknina
< 0,5 g
Soľ
0,41 g
ZLOŽENIE

Hydrolyzovaná hovädzia peptidová bielkovina, čokoládová aróma, mandľová aróma, nízkotučný kakaový prášok (10-12 %), emulgátor (sójový lecitínový prášok), zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlá (acesulfám-K, cyklamát sodný, sukralóza).

Informácie pre alergikov

Obsahuje mlieko. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy. Obsahuje sójový lecitín.

Upozornenie
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte uzamknuté pred malými deťmi!
  • 19.95 €

  • Jednotková cena:
    22.16 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: scitec nutrition, proteín, protein

Môže Vás zaujímať

Tielko POWER LEGION ELITE 113 hnedé camo - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Tepláky EVOLUTION 2 tmavo sivé - BodyBulldozer
Kovové Háky MASSIVE čierno-červené - BodyBulldozer
Šejker RAW POWER zelený 600 ml - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-červené - BodyBulldozer
Opasok HARD - BodyBulldozer
  • Produkt s darčekom

Opasok HARD - BodyBulldozer