100% Pure Whey 454 g - BioTechUSA

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 28 g  ( 1 zarovnaná odmerka = 2 kopcovité polievkové lyžice ), obsah balenia 454 g teda 16 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 22 g  , BCAA 4,6 g 

Neobsahuje: aspartám, laktózu, konzervačné látky

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 28 g (  1 zarovnaná odmerka = 2 kopcovité polievkové lyžice ) prášku s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku ráno ako súčasť raňajok a 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty

Proteín vyrobený výlučne zo srvátkovej bielkoviny

Zásobenie svalov s vysokokvalitnými živinami je nevyhnutné pre ich normálnu funkciu, nárast a udržovanie svalovej hmoty. Rovnako ako vy, aj vaše svaly radi "dobre jedia". Rozmaznávajte ich aj seba s chutným  smotanovým 100% Pure Whey proteínovým práškom! 100% Pure Whey kvalitný proteínový nápoj s vysokou biologickou hodnotou a 80 % obsahom bielkovín, ktorý je 100% vyrábaný zo srvátkovej bielkoviny. Neochutená verzia obsahuje iba srvátkový proteínový koncentrát, bez akýchkoľvek sladidiel, farbív a príchutí. Vyberte si 100% Pure Whey a obnovte si svaly!

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku
28 g
Energetická hodnota
108 kcal / 457 kJ
Tuky
1,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny
1,1 g
Sacharidy
1,4 g
z toho cukry
1,1 g
Bielkoviny
22 g
Soľ
0,22 g

ZLOŽENIE

srvátkový proteínový koncentrát (100%)

DÁVKOVANIE

Zmiešajte 1 dávku prípravku (28 g = 2 kopcovité polievkové lyžice) s 200 ml vody. V tréningové dni užívajte jeden nápoj ráno, a jeden ihneď po tréningu. Keď netrénujete, užívajte jeden nápoj ráno a jeden popoludní. Pre dosiahnutie správnej konzistencie nápoja na prípravu použite šejker.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre fenylketonurikov.

Alergény

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Produkt si v neotvorenom balení zachová svoju kvalitu do uvedeného dátumu.

  • 7.40 €

  • Jednotková cena:
    16.29 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu, bezlepkové produkty

Môže Vás zaujímať

Tričko NOMEN EST OMEN 1 zelené - BodyBulldozer
Fitness uterák RED BARON - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-modré - BodyBulldozer
Šejker BODYBULLDOZER modrý 600 ml - BodyBulldozer
Šejker RAW POWER zelený 300 ml - BodyBulldozer