100% Whey Gold Standard 2270 g - Optimum Nutrition

Jeden z najobľúbenejších proteínových nápojov na svete

Najnovšia generácia najpredávanejšieho proteínu na celom svete. Teraz dodáva ešte viac bielkovín a ešte menej tuku v každej odmerke. Dodajte svojmu telu svaly bez tuku, ktoré zo sebou prináša jedálniček založený na prísune uhľohydrátov. Pomocou 100% Whey Gold Standard získate efektívne svalovú hmotu či už chcete nabrať objem alebo sa zbaviť prebytočného tuku. Tento proteínový doplnok je vyrobený z proteínu najvyššej kvality a je tak dokonalým alternatívnym zdrojom proteínu, ktorý inak získavate z potravín. Protein 100% Whey Gold Standard obsahuje teraz ešte viac srvátkového izolátu (WPI) - najčistejší zdroj bielkoviny na trhu. Obsah jeho bielkovín tak dosiahol až hodnotu 79% vo finálnom produkte. Protein izolát (WPI) je druhá najčistejšia forma srvátkovej bielkoviny, ktorá v súčasnej dobe existuje (najčistejšia je hydrolyzát). WPI sú drahé ale výhodné, pretože patria medzi najrýchlejšie vstrebateľné proteíny. To je dôvod, prečo sú WPI prvou zložkou Gold Standardu. Naozaj super chuť, maximálna spokojnosť, vrelo odporúčame.

Nutričné hodnoty

Účinné látky na jednu dávku
32 g
Celkom tuky1,5 g
Nasýtené tuky0,5 g
Trans tuky0 g
Cholesterol30 mg
Sodík100 mg
Celkom sacharidy4 g
Cukry1 g
Proteín24 g
Soľ0,38 g
Vláknina1,3 g

Zloženie

Protein Blend (srvátkový proteínový izolát , srvátkový proteínový koncentrát , Srvátkové peptidy ) , kakao (spracované lúhom) , prírodné a umelé príchute , lecitín , Creamer(slnečnicový olej , maltodextrín , modifikované potraviny škrob , Di-Potassium Phosphate , Tri-Calcium Phosphate , tokoferoly ) , soľ , draselná soľ acesulfámu , Aminogen ® , sukralóza , laktázy.

Dávkovanie

1 odmerku (cca 30 g) rozmiešajte vo vode (cca 300 ml) a vypite počas dňa, ženy a muži podľa hmotnosti. Odporúčame riedenie s vodou, mlieko zhorší vstrebateľnosť živín. Proteín je užitočný hlavne počas dňa, pretože po cvičení telo potrebuje správny pomer sacharidov a proteínov s minerálmi potrebnými pre optimálnu hydratáciu.

Alergény

Obsahuje mlieko a sóju (lecitín).

  • 42.50 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu

Môže Vás zaujímať

Tričko BODYBULLDOZER 10 sivé - BodyBulldozer
Fitness uterák BATTALION - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-oranžové - BodyBulldozer
Šejker BATTALION čierny 300 ml - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer