100% Whey Protein 2000 g - Stacker2

Nadštandardný srvátkový izolát a koncentrát + extra aminá a príchute

100% Whey obsahuje len čistý srvátkový izolát a koncentrát s krátkym reťazcom bez Aspartamu vo vydarených lahodne elegantných príchutiach! Kvalitný výživový doplnok v práškovej forme pre športovcov - prvotriedný svaly budujúci proteín vo výborných príchutiach s vysokou dávkou cenných aminokyselín na jednu dávku. Dnes si môžete vybrať zo stoviek proteínov. Všetky sú jedinečné a všetky so špecifickým a unikátnym zložením. Ale ktorý proteín je práve ten správny pre Vás, ktorý proteín naozaj chcete? Aký je Váš cieľ? Ak sa snažíte vybudovať kvalitnú svalovú hmotu (a nie tuk), tak lacnejšie prípravky s nízkym obsahom kvalitných proteínov, ktoré v sebe skrývajú 40 % sacharidov, nie sú  pravé pre Vás. To čo v skutočnosti potrebujete, je produkt, ktorý spĺňa 100 100 % Vašich cieľov.

Pokiaľ ste cvičenie zamerali na rozvoj kvalitnej svalovej hmoty bez vysokých dávok sacharidov, Stacker2 100 % Whey môže byť voľbou, ktorá splní podmienky kvalitného proteínu s nízkym podielom sacharidov. Najviac zastúpený v Stacker2 100% Whey je Srvátkový izolát. So srvátkovým izolátom môžete kombinovať aj pomalšie proteíny alebo aminokyseliny, pretože nespomaľuje trávenie osatných látok.Výhodou srvátkového izolátu je okamžité vstrebávanie, jedná sa teda o "rýchly" z radu proteínov, vhodný najmä medzi jedlami a po cvičení. Na večer siahnite radšej po proteíne s postupným vstrebávaním, ktorý obsahuje nejakú formu kazeinového proteínu,

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku
30 g
Energetická hodnota
117 kcal / 488 kJ
Sacharidy
3 g
z toho cukry
2 g
Bielkoviny
24 g
Tuky
1 g

ZLOŽENIE

Zmes srvátkových bielkovín z mlieka (srvátkový koncentrát, srvátkový izolát), fruktóza, prírodné ochucovadlá, prírodné farbivá, xantánová guma, guarová guma, sladidlá (sukralóza, acesulfám-k). Výrobok neobsahuje látky dopingového charakteru.

DÁVKOVANIE

Jedna odmerka predstavuje 15g. Jedna dávka predstavuje 2 odmerky. Počet dávok v balení 66.

Rozmixujte 2 odmerky (30g) prípravku s 200ml vody. Pre maximálny efekt konzumujte 1-3 šejky denne v závislosti na hmotnosti a intenzite zaťaženia. (nad 90kg do 3 dávok denne, nad 100kg max 4 dávky denne). Dbajte na dostatočný príjem tekutín.

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia mimo dosahu detí. Nie je určený pre osoby so zdravotnými ťažkosťami a pre jednotlivcov do veku 18 rokov, pre tehotné ženy alebo dojčiace. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyvážanej stravy. Výrobca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

  • 36.90 €

  • Jednotková cena:
    18.45 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu

Môže Vás zaujímať

Fitness uterák RED BARON - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-červené - BodyBulldozer
Tielko BATTALION čierne - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer