AAKG 7800 20 x 25 ml - BioTechUSA

Množstvá a parametre: tekutá konzistencia, veľkosť jednej dávky 25 ml, obsah balenia 500 ml teda 20 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke l-arginín alfa-ketoglutarát 7800 mg 

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 25 ml s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1dávka. Len v tréningové dni 1 dávku 20 minút pred tréningom. 

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: zvyšuje výkon a napumpovanosť počas tréningu


Tekutý AAKG  obsahujúci 7800 mg efektívneho arginínu v jednej dávke

L-arginín je semi-esenciálna aminokyselina, tzn. že ju telo nedokáže syntetizovať, iba za určitých podmienok, preto ju treba telu dodávať, v období rastu je dôležitá pre správny fyzický vývoj detí. Arginín podporuje syntézu bielkovín, vytváranie oxidu dusnatého (NO) v organizme. Arginín vo ferme AAKG je obzvlášť odporúčaný ak chceme zvýšiť výkon na silových ako aj na vytrvalostných tréningoch. Produkt máte k dispozicii v praktickom balení jednorázových shotov - ampuliek pripravený na okamžité použitie. Predmetné balenie obsahuje 20 X 25 ml.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku
25 ml
L-Arginín Alfa Ketoglutarát (AAKG)
7800 mg

DÁVKOVANIE

Užívajte jednu dávku (25 ml) 20 minút pred tréningom.

Zloženie

purifikovaná voda, L-arginín alfa-ketoglutarát, kyselina (kyselina citrónová), aróma, sladidlá (acesulfám K*, sukralóza), konzervačná látka (kyselina sorbová), farbivo (košenila). *obsahuje zdroj fenylalanínu.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre fenylketonurikov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Pred užívaním sa poraďte s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené pri teplote 10-25°C, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

  • 26.00 €

  • Jednotková cena:
    1.04 € / amp

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem silu, shot

Môže Vás zaujímať

Tričko AIM FOR MAX elastan biele - BodyBulldozer
Opasok HARD - BodyBulldozer
  • Produkt s darčekom

Opasok HARD - BodyBulldozer

Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Šejker BODYBULLDOZER modrý 300 ml - BodyBulldozer