AAKG Shock 1000 ml - BioTechUSA

Množstvá a parametre: tekutá konzistencia, veľkosť jednej dávky 25 ml, obsah balenia 1000 ml teda 40 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke l-arginín alfa-ketoglutarát 6000 mg 

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 25 ml s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka. Len v tréningové dni 1 dávku 20 minút pred tréningom. 

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: zvyšuje výkon a napumpovanosť počas tréningu


Tekutý AAKG  obsahujúci 6000 mg efektívneho arginínu v jednej dávke

AAKG Shock vyvinuli pre ľudí, ktorý hľadajú produkt pre dosiahnutie absolútneho napumpovania. Neskutočný výkon a nárast svalovej hmoty. Obsah l-arginínu v jednej dávke je až 6000 mg, ktorý je aj hlavnou účinnou látkou tohto produktu. Na základe výskumov zabezpečuje zásobovanie kyslíka do krvi a to podporuje napumpovanie, výkon a aj samotnú stavbu svalovej hmoty. L-arginín je semi-esenciálna aminokyselina, tzn. že ju telo nedokáže syntetizovať, iba za určitých podmienok, preto ju treba telu dodávať, v období rastu je dôležitá pre správny fyzický vývoj detí. Arginín podporuje syntézu bielkovín, vytváranie oxidu dusnatého (NO) v organizme. Arginín vo ferme AAKG je obzvlášť odporúčaný ak chceme zvýšiť výkon na silových ako aj na vytrvalostných tréningoch. Produkt máte k dispozicii v 1000 ml balení s obsahom 40 dávok na okamžité použitie.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku
25 ml
Energetická hodnota8 kcal / 34 kj 
Bilekoviny
2 g
Sacharidy0 g
Tuky0 g
L-Arginín alfa-ketoglutarát
6000 mg

DÁVKOVANIE

Ako doplnok výživy užívajte 25 ml prípravku jeden krát denne 20 minút pred tréningom alebo inou fyzickou aktivitou.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre fenylketonurikov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Pred užívaním sa poraďte s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené pri teplote 10-25°C, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

  • 21.40 €

  • Jednotková cena:
    21.40 € / L

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem silu

Môže Vás zaujímať

Šejker RAW POWER zelený 300 ml - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Fitness uterák BATTALION - BodyBulldozer
Tielko POWER LEGION ELITE 111 čierne - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-červené - BodyBulldozer