After 420 g - BioTechUSA

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 21 g ( 2 zarovnané odmerky = 2 kopcovité polievkové lyžice ), obsah balenia 420 g teda 20 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke glutamín komplex 5930 mg ,  BCAA 4000 mg,  kreatín 3000 mg, rada vitamínov a minerálov

Neobsahuje: konervanty, aspartám

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 21 g  ( 2 zarovnané odmerky = 2 kopcovité polievkové lyžice ) s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka. V tréningové dni 1 dávku hneď po tréningu. V netréningové dni 1 dávku popoludní .

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: na doplnenie počas tréningu stratených živín a minerálov v prospech regenerácie a rastu svalov

Komplexná formula na doplnenie počas tréningu spotrebovaných živín 

Zlaté porekadlo je aj pravdou . Všetko sa začína po tréningu.  After je ochutená, komplexná potréningová formula v práškovej forme aj nevyhnutný pôžitok Vášmu telu ako zásluha po tréningu.. Obsahuje dôležité živiny, ako sú esenciálne aminokyseliny, sacharidy s rôznym glykemickým indexom a mikronizovaný kreatín monohydrát. Tieto prísady, vitamíny a minerálne látky, ako aj stopové prvky prispievajú k lepšiemu fungovaniu tela a svalov, a podporujú využitie hlavných účinných látok synergickým spôsobom. Zloženie sacharidov v prípravku poskytuje živiny bohaté na energiu potrebné pre zotavenie po intenzívnom tréningu. Obsah kreatínu v prípravku After zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia. Obsah chrómu prispieva k regulácii hladiny cukru v krvi, čo je tiež veľmi dôležité pre spracovanie proteínov. Magnézium prispieva k normálnej funkcii svalov. Výrobca pridal  aj zinok a vitamín B6 pre podporu normálneho metabolizmu bielkovín a glykogénu. Medzi účinnými látkami After nájdete aj vitamíny C, B12 a B6, ktoré spoločne znižujú únavu a vyčerpanie a prispievajú k normálnej funkcii nervového systému, čo je dôležité pre reguláciu stresového hormónu (kortizolu) ktorý vzniká pri tréningu.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku
21 g
Energetická hodnota85 kcal / 359 kj
Tuky< 0,5 g
z toho nasýtené0 g
Sacharidy5,3 g
z toho cukry <0,5 g
Bielkoviny15 g
Soľ0,08 g
Vitamín B121,6 mcg
Vitamín B6
1,5 mg
Vitamín C
80 mg
Kyselina listová

123 mcg

Zinok3,3 mg
Vápnik160 mg
Chróm20 mcg
Horčík74,8 mg21 g
Glutamine Complex (L-glutamín, glutamínový peptid)
5930 mg
BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín)
4000 mg
Kreatín
3000 mg
Beta-hydroxymetylbutyrát (HMB) vápenatý
330 mg
L-lyzín
100 mg
L-metionín
100 mg
L-treonín
100 mg

ZLOŽENIE

maltodextrín, L-Glutamín, pufrovaný kreatín monohydrát (mikronizovaný kreatín monohydrát, oxid horečnatý), glutamínový peptid (obsahuje pšenicu), instantný L-Leucín (L-Leucín, emulgátor: lecitíny, maltodextrín), L-Izoleucín, L-Valín, kyselina (kyselina citrónová), arómy, beta-hydroxy beta-metylbutyrát (HMB) vápenatý, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, uhličitan vápenatý, sladidlá (sukralóza, acesulfám K), L-Lyzín, L-Metionín, L-Treonín, kyselina L-askorbová, soľ, oxid horečnatý, farbivá (Allura červená AC**, indigotín), oxid zinočnatý, pyridoxínhydrochlorid (Vitamín B6), kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), chlorid chromitý, chlorid chromitý, kyanokobalamín (Vitamín B12).

DÁVKOVANIE

Rozmiešajte 1 dávku ( 2 zarovnané odmerky = 2 kopcovité polievkové lyžice  = 21 g ) prípravku v 250 ml vody. Užívajte po tréningu.

Upozornenie: 

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Alergény

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

  • 17.50 €

  • Jednotková cena:
    41.66 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu

Môže Vás zaujímať

Tielko POWER LEGION ELITE 113 hnedé camo - BodyBulldozer
Rukavice ACTIVE unisex - BodyBulldozer
Fitness uterák RED BARON - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Kovové Háky MASSIVE čierno-červené - BodyBulldozer