Amino Charge 570 g - Scitec Nutrition

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 19 g ( 1,6 odmerky ), obsah balenia 570 g teda 30 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke BCAA 6000 mg, l-glutamín 3000 mg, l-citrulín 3000 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 19 g ( 1,6 odmerky ) s 500 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred a 1 dávku po tréningu. V netréningové dni  1 - 2 dávky medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty

Aminokyselinový booster koncentrácie a výkonu pred a počas tréningu

Amino Charge je komplexná zložka aminokyselín, ktorý môžete konzumovať pred tréningom alebo počas tréningu (alebo pre celodennú energiu pre akúkoľvek duševnú alebo fyzickú úlohu, ktorá má vplyv na obsah kofeínu!) Podporuje efektívny tréning a poskytuje energiu s 15 aktívnymi prísadmi! Výrobok obsahuje všetkých 9 esenciálnych aminokyselín vrátane kľúčových aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA). Esenciálne aminokyseliny (leucín, izoleucín, valín, fenilalanín, metionín, tryptofán, histidín, lisín, treonín) sú pre naše telo dôležité, naše telo ich nedokáže vyprodukovať samostatne, preto je potrebné zabezpečiť tieto aminokyseliny v podobe doplnkov výživy. Navyše BCAA tvoria 35 % esenciálnych aminokyselín vo svalových proteínoch. L-glutamín je najpočetnejšia aminokyselina v ľudskej krvi.  L -glutamín a L -arginín sa môžu stať podmienkovo ​​nevyhnutnými v určitých situáciách vrátane intenzívneho telesného tréningu, keď telo nemôže uspokojiť svoje potreby syntézou týchto aminokyselín. Ako jediný prekurzor oxidu dusnatého (NO) a dôležitého prekurzora kreatínu, doplnok arginínu je populárnou praxou medzi športovcami, kulturistami. L -Citrulín je tiež populárny Arginín a NO prekurzor! Produkt obsahuje 100 mg kofeínu, ktorý prispieva k duševnej pozornosti, sústredeniu a môže zvýšiť výkon počas cvičenia! Tieto vyhlásenia boli vedecky dokázané Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA) a boli schválené Európskou komisiou (ES).

OBSAH BALENIA

570 g ( 30 dávok )

DÁVKOVANIE

Zmiešajte 1 porciu (19 g - 1,6 odmerky ) s 500 ml vody denne a vypite ju pred alebo počas tréningu, prípadnú druhú dávku počas dňa medzi jedlami.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku
19 g
L -leucín
3000 mg
 L -izoleucín
1500 mg
 L -valín
1500 mg
L -lyzín HCl
500 mg
L -Histidín
250 mg
L-metionín
250 mg
L -fenylalanín
250 mg
L -treonín
250 mg
L-tryptofán
100 mg
L -glutamín
3000 mg
L -arginín HCl
1000 mg
L -tyrozín
1000 mg
L -Citrulín
3000 mg
Kofeín
100 mg
L-Theanin
100 mg

ZLOŽENIE

Zelené jablko

L -citrulín, L -glutamín, L -leucín, regulátory kyslosti (DL -kyselina jablčná, dihydrogenfosforečnan draselný), L -izoleucín, L -valín, , L -lyzín HCl, chlorid sodný, L -histidín, L-metionín, L -fenylalanín, L -treonín, sójový lecitín, sladidlo (Sucralóza), činidlo proti spekaniu (stearan horečnatý), bezvodný kofeín, L -Tryptophan.

Broskyňa

L-citrulín, L -glutamín, L -leucín, regulátory kyslosti (D L-kyselina jablčná, dihydrogenfosforečnan draselný), L - izoleucín, L-valín, , L -lyzín HCl, chlorid sodný, L -histidín, L-metionín, L-fenylalanín, L-treonín, sójový lecitín, sladidlo (Sucralóza), činidlo proti spekaniu (stearan horečnatý), bezvodný kofeín, L- -Tryptophan.

Ovocná žuvačka

L-citrulín, L-glutamín, L-leucín, regulátory kyslosti (DL-kyselina jablčná, dihydrogenfosforečnan draselný), L-izoleucín, L-valín, L-arginín HCl, L- Kivi, meloun, marhuľ), L-lyzín HCl, chlorid sodný, L-histidín, L-metionín, L-fenylalanín, L-treonín, sójový lecitín, sladidlo (Sucralóza) , L-theanín, L-tryptofán.

Cola

L-citrulín, L-glutamín, L-leucín, regulátory kyslosti (DL-kyselina jablčná, dihydrogenfosforečnan draselný), L-izoleucín, L-valín, , L-lyzín HCl, L-histidín, L-metionín, L-fenylalanín, L-treonín, sójový lecitín, Sladidlo (Sucralóza), Chlorid sodný, Protispekavé činidlo (Stearát horečnatý), Bezvodný kofeín, L- -Tryptophan.

Alergény

Vyrábajú sa v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajce, lepok, sóju, arašidy, orechy, zeleru, ryby a zložky z kôrovcov.

Upozornenie

Obsahuje kofeín (100 mg na porciu)! Neodporúča sa pre tehotné ženy a deti! Používajte tento produkt v spojení s jedlom ako súčasť zdravého a vyváženého stravovania, nie ako náhradu za takúto potravu. Držte mimo dosahu detí! Nepresahujte odporúčanú dennú dávku!

  • 23.80 €

  • Jednotková cena:
    41.75 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu

Môže Vás zaujímať

Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-modré - BodyBulldozer
Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Tielko POWER LEGION 152 sivé camo - BodyBulldozer
Opasok HARD - BodyBulldozer
  • Produkt s darčekom

Opasok HARD - BodyBulldozer

Tielko BATTALION tmavo modré - BodyBulldozer