Amino X 435 g - BSN

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 14,5 g (1 odmerka), obsah balenia 435 g teda 30 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke BCAA 5800 mg, l-alanín 5075 mg, taurín 3625 mg

Neobsahuje: tuk, cukor

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 14,5 g s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred a 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni  1 - 2 dávky medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty

Esenciálne aminokyseliny v instantnej forme so šumivým efektom

Jedná sa o prvý šumivý, instantný, aminokyselinový produkt na trhu. 10 g mikronizovanej aminokyselinovej, antikataboliznej zmesi v jednej porcii ! 0 g cukru 500 anabolických IU. vitamínu D v jednej porcii bez kofeínu – možno použiť kedykoľvek, ráno, večer aj v noci. Dokonale rozpustné (žiadne hrudky) Za posledné roky, BSN dodala svetu rad nových produktov pre budovanie svalov. V neutíchajúcej snahe firmy BSN je priniesť zaujímavé a inovatívne produkty na trh. Z toho dôvodu bol vyvinutý najnovší prelomový doplnok firmy BSN, dlho očakávaný vstup vetvených aminokyselín na trh  Amino X – prvé šumivé instantné BCAA . Amino X podporuje proteínovú syntézu a svalový anabolizmus, ďalej urýchľuje regeneráciu,  zvyšuje svalovú vytrvaloť a taktiež potláča svalovú únavu. Navyše neobsahuje cukor a kofeín ľahko rozpustný šumivý nápoj v práškovej forme. Jedná sa o esenciálne aminokyseliny valín, leucín a izoleucín, ktoré tvoria významnú časť všetkých aminokyselín vo svalovom tkanive. Pri intenzívnej fyzickej záťaži sa vyčerpáva energetická zásoba tvorená glykogénom a nastupuje tvorba energie z vetvených aminokyselín v našich svaloch. Tejto nežiaducej deštruktívnej situácii je možné zabrániť konzumáciou BCAA , ktoré však v bežnej potrave nemusí byť dostatočné množstvo - najmä u športovcov a ďalších fyzicky veľmi aktívnych jedincov. Veľmi dôležitou funkciou BCAA je aj ich anabolický efekt. BCAA podávané počas tréningu zvyšujú hladinu rastového hormónu a inzulínu súčasne, čo vedie k zvýšenému antikatabolickému a anabolickému efektu. Podávanie BCAA tesne pred tréningom môže tiež zabrániť poklesu hladiny testosterónu po jeho ukončení. Ďalším zaujímavým efektom pri suplementácii BCAA je zníženie pociťovanej námahy, takže sa nám cvičenie zdá ľahšie ako tréning bez použitia BCAA. Tento fakt podporuje skutočnosť , že znížená koncentrácia BCAA v krvi vedie k zvýšenej koncentrácii serotonínu v mozgových bunkách a zvýšeniu prejavov únavy. BCAA AMINO X pre väčšie a kvalitnejšie svaly bráni odbúravaniu svalových bielkovín a devastácii svalovej hmoty pôsobí proti využitiu svalov ako zdroja energie pri fyzickej záťaži, má výrazný vplyv na regeneráciu svalovej hmoty a ochranu svalových vlákien pri zaťažení zvyšujú kvalitu a množstvo svalovej hmoty, pomáhajú obnoviť silu vyčerpanosti pri tréningu podporujú a aktivujú tvorbu nových svalov zvyšujú absolútnu silu, ochraňujú svalovú hmotu pred devastáciou aj v priebehu programu na znižovanie nadváhy.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku14,5 g
Energetická hodnota49 kcal / 205 kj
Cukry0 g
Vitamin D2,5 mcg
Vitamin B60,50 mg
L-leucín 2900 mg
L-isoleucín1450 mg
L-valín1450 mg
L-alanín5075 mg
Taurín3625 mg
L-arginin65 mg

ZLOŽENIE

Prírodné a umelé príchute, oxid kremičitý, lecitín, sukralóza, acesulfam draselný a FD & C blue # 1. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečenie, alebo predchádzanie akejkoľvek diagnózy.

DÁVKOVANIE

Zmiešajte 1 odmerku (14,5 g) so 150 ml studenej vody alebo nápojom podľa Vášho výberu pred, počas alebo po cvičení. Po zmiešaní s vodou ihneď vypite. Pre zaistenie čo najlepších výsledkov konzumujte AMINO X 20-30 minút pred konzumáciou jedla, alebo koktailu. Pre maximalizáciu účinkov vypite počas dňa minimálne 3 litre vody a konzumujte stravu bohatú na bielkoviny a sacharidy. AMINO X začne vyvolávať maximálny účinok v 3 až 12 týždni.

Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný  nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

  • 13.00 €

  • Jednotková cena:
    29.88 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu

Môže Vás zaujímať

Tričko AIM FOR MAX čierne - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Mikina BATTALION 2 sivá - BodyBulldozer
Fitness uterák RED BARON - BodyBulldozer