B-Complex 60 tabl - BioTechUSA

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 2 tabl, obsah balenia 60 tabl teda 30 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke rozšírená rada vitamínov B a rastlinných extraktov

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 2 tabl s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka počas dňa.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje metabolizmus sacharidov a produkciu energie

Pestrá paleta vitamínov radu B s minerálmi

Vyvážený komplex vitamínov B , ktorý poskytuje okrem 8 esenciálnych vitamínov skupiny B , aj ďalšie vitamíny, minerály, antioxidanty a bylinky. Vitamíny B podporujú metabolizmus sacharidov a produkciu energie. Obohatený o zložky takých rastlín, ako guarana, ginseng (ženšen), včelí peľ a bioflavonoidy. Vitamín B2 je nevyhnutný pre produkciu energie a prispieva k udržaniu zdravej sliznice, pokožky a zraku. Niacín poskytuje výživovú podporu pre normálnu psychickú činnosť a znižuje pocit únavy a vyčerpania. Vitamín B6 zohráva úlohu pri udržiavaní normálnej hladiny homocysteínu, reguluje hormonálnu činnosť a podporuje normálny metabolizmus glykogénu a bielkovín. Kyselina listová prispieva k normálnej syntéze aminokyselín, tvorbe krvi a podporuje správnu funkciu imunitného systému. Vitamín B12 je dôležitý pre tvorbu energie, normálnu funkciu psychiky a tvorbu červených krviniek. Biotín funguje ako koenzým, a prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov. Je dôležitým doplnkom výživy pre zdravú pleť a rast vlasov. B -Complex obsahuje aj také dôležité minerálne látky, ako je železo, ktoré prispieva k správnej látkovej premene, dôležitej pre tvorbu energie.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku2 tabl
Vitamín A
3000 mcg
Vitamín C
500 mg
Vitamín D
10 mcg
Vitamín E
67 mg
Vitamín B1
75 mg
Vitamín B2
75 mg
Niacín
75 mg
Vitamín B6
75 mg
Vitamín B9
400 mcg
Vitamín B12
250 mcg
Biotín
75 mcg
Kyselina pantoténová
100 mg
Železo (fumarát železnatý)
18 mg
Meď (glukonát medi)
2 mg
Selén (hydrolyzed protein chelate)
50 mcg
Chróm (hydrolyzed rice protein chelate)
25 mcg
Citrusové bioflavonoidy
100 mg
Včelí peľ
50 mg
Extrakt z koreňa kórejského ženšenu
50 mg
Extrakt zo semien guarany
50 mg
Múčka z koreňa valeriány lekárskej
25 mg
Múčka z koreňa sladovky hladkoplodej
25 mg

ZLOŽENIE

Objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, hydroxypropyl metylcelulóza), kyselina L-askorbová, d-alfa tokoferol acetát, D-pantotenát vápenatý, citrusové bioflavonoidy (šupka), polevové činidlo (hydroxypropyl metylcelulóza), tiamín mononitrát, riboflavín, niacínamid, pyridoxín hydrochlorid, fumarát železnatý, včelí peľ, extrakt z koreňa ázijského ženšenu (Panax ginseng), extrakt zo semien guarany, acetát retinylu, protihrudkové činidlá (stearán horečnatý, kyselina stearová), múčka z koreňa valeriány lekárskej, múčka z koreňa sladovky hladkoplodej, síran meďnatý, cholecalciferol, farbivá (žltý oxid železitý, čierny oxid železitý), kyselina listová, kyanokobalamín, chlorid chromitý, seleničitan sodný, biotín.

DÁVKOVANIE

Ako doplnok výživy užívajte 2 tablety denne.

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Náhodné predávkovanie prípravkom ktorý obsahuje železo môže viesť k smrteľnej otrave u detí mladších ako 6 rokov. V prípade náhodného predávkovania, okamžite skontaktujte lekára. Nevhodný pre jedincov do 14 rokov a ľudí alergických na peľ. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Vyrobené v závode kde spracovávajú aj mlieko, sóju, vajce, oriešky.

  • 9.01 €

  • Jednotková cena:
    0,15 € / tabl

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem zdravo žiť

Môže Vás zaujímať

Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Tričko VICTORY 131 tmavo sivé - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-oranžové - BodyBulldozer
Fitness uterák BATTALION - BodyBulldozer