Bomba cena
Bomba cena

Amino X 435 g - BSN

13,50 € s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 14,5 g (1 odmerka ), obsah balenia 435 g teda 30 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke BCAA 4000 mg, L-alanín 3500 mg, Taurín 2500 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 14,5 g (1 odmerka ) s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred a 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami. K
Kedy a komu sa odporúča:
pre ženy aj mužov  každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 14,5 g (1 odmerka ), obsah balenia 435 g teda 30 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke BCAA 4000 mg, L-alanín 3500 mg, Taurín 2500 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 14,5 g (1 odmerka ) s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred a 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty

Esenciálne aminokyseliny v instantnej forme so šumivým efektom

Jedná sa o prvý šumivý, instantný, aminokyselinový produkt na trhu. 10 g mikronizovanej aminokyselinovej, antikataboliznej zmesi v jednej porcii ! 0 g cukru 500 anabolických IU. vitamínu D v jednej porcii bez kofeínu – možno použiť kedykoľvek, ráno, večer aj v noci. Dokonale rozpustné (žiadne hrudky) Za posledné roky, BSN dodala svetu rad nových produktov pre budovanie svalov. V neutíchajúcej snahe firmy BSN je priniesť zaujímavé a inovatívne produkty na trh. Z toho dôvodu bol vyvinutý najnovší prelomový doplnok firmy BSN, dlho očakávaný vstup vetvených aminokyselín na trh  Amino X – prvé šumivé instantné BCAA . Amino X podporuje proteínovú syntézu a svalový anabolizmus, ďalej urýchľuje regeneráciu,  zvyšuje svalovú vytrvaloť a taktiež potláča svalovú únavu. Navyše neobsahuje cukor a kofeín ľahko rozpustný šumivý nápoj v práškovej forme. Jedná sa o esenciálne aminokyseliny valín, leucín a izoleucín, ktoré tvoria významnú časť všetkých aminokyselín vo svalovom tkanive. Pri intenzívnej fyzickej záťaži sa vyčerpáva energetická zásoba tvorená glykogénom a nastupuje tvorba energie z vetvených aminokyselín v našich svaloch. Tejto nežiaducej deštruktívnej situácii je možné zabrániť konzumáciou BCAA , ktoré však v bežnej potrave nemusí byť dostatočné množstvo - najmä u športovcov a ďalších fyzicky veľmi aktívnych jedincov. Veľmi dôležitou funkciou BCAA je aj ich anabolický efekt. BCAA podávané počas tréningu zvyšujú hladinu rastového hormónu a inzulínu súčasne, čo vedie k zvýšenému antikatabolickému a anabolickému efektu. Podávanie BCAA tesne pred tréningom môže tiež zabrániť poklesu hladiny testosterónu po jeho ukončení. Ďalším zaujímavým efektom pri suplementácii BCAA je zníženie pociťovanej námahy, takže sa nám cvičenie zdá ľahšie ako tréning bez použitia BCAA. Tento fakt podporuje skutočnosť , že znížená koncentrácia BCAA v krvi vedie k zvýšenej koncentrácii serotonínu v mozgových bunkách a zvýšeniu prejavov únavy. BCAA AMINO X pre väčšie a kvalitnejšie svaly bráni odbúravaniu svalových bielkovín a devastácii svalovej hmoty pôsobí proti využitiu svalov ako zdroja energie pri fyzickej záťaži, má výrazný vplyv na regeneráciu svalovej hmoty a ochranu svalových vlákien pri zaťažení zvyšujú kvalitu a množstvo svalovej hmoty, pomáhajú obnoviť silu vyčerpanosti pri tréningu podporujú a aktivujú tvorbu nových svalov zvyšujú absolútnu silu, ochraňujú svalovú hmotu pred devastáciou aj v priebehu programu na znižovanie nadváhy.

OBSAH BALENIA
435 g ( 30 dávok )

DÁVKOVANIE
Zmiešajte 1 odmerku ( 14,5 g ) s 200 ml studenej vody a užite pred alebo počas, a po cvičení. Pre zaistenie čo najlepších výsledkov konzumujte denne aspoň 2 dávky AMINO X. 

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 435 g30 dávok
Účinné látky na jednu dávku14,5 g (1 odmerka )
Energetická hodnota49 kcal / 207 kj
Tuky0 g
Sacharidy0 g
Vitamín D2,5 mcg
Vitamín B60,5 mg
Aminokyseliny celkom10 g
     z toho L-alanín3500 mg
     z toho Taurín2500 mg
     z toho L-arginín45 mg
z toho BCAA 2:1:1 celkom
4000 mg
     z toho L-leucín2000 mg
     z toho L-izoleucín1000 mg
     z toho L-valín1000 mg

ZLOŽENIE
BCAA zmes (L-leucín, L-izoleucín, L-valín, emulgátor (sójový lecitín)), L-alanín, taurín, kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablčná), regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný), aróma, farbivo (kurkumín), protihrudkové činidlá (oxid kremičitý), sladidlá (sukralóza, acesulfam draselný), L-arginín, pyridoxín hydrochlorid, prášok zo spiruliny, cholekalciferol.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
BSN Amino X sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte ak máte akékoľvek zdravotné problémy, hlavne ak trpíte kardiovaskulárnymi chorobami a vysokým krvným tlakom.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  BSN Amino X aminokyselinový prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)