Bomba cena
Bomba cena

Tryptophan 60 kaps - Scitec Nutrition

8,50 € s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 1 kaps, obsah balenia 60 kaps teda 60 dávok Hlavné zložky: v každej dávke l-tryptophan 500 mg Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 kaps nalačno s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka večer pred spaním.  Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov  každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov Na čo slúži: podporuje dokonalejší relax a lepší spánok Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 1 kaps, obsah balenia 60 kaps teda 60 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke l-tryptophan 500 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 kaps nalačno s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka večer pred spaním. 

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje dokonalejší relax a lepší spánok


Relaxačná esenciálna aminokyselina s upokojujúcim účinkom

L-tryptofán je esenciálna aminokyselina, ktorá sa podieľa na syntéze hormónov melatonínu a serotonínu, ktoré regulujú náladu a stresové reakcie. L-tryptofán pomáha s dobrou náladou, zlepšuje relaxáciu, pokojnejší spánok a preto dokáže zlepšiť aj regeneráciu.

OBSAH BALENIA
60 kaps ( 60 dávok )

DÁVKOVANIE
Užite 1-2 kapsuly denne pred spaním na lačný žalúdok. Zapite vodou.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 60 kaps60 dávok
Účinné látky na jednu dávku1 kaps
L-tryptofán500 mg
ZLOŽENIE
Granulovaný L-tryptofán, hovädzia želatína, farbivo: oxid titaničitý.

Alergény

Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec Tryptophan sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Tehotné a dojčiace ženy, osoby užívajúce antidepresíva (SSRIs, MAOIs), osoby s poruchami činnosti pečene by mali užívanie produktu konzultovať so svojim ošetrujúcim lekárom. L-tryptofán môže spôsobovať ospalosť! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec Tryptofán kapsuly sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)