BCAA + Glutamine Xpress 300 g - Scitec Nutrition

Veľká dávka BCAA a glutamínu v jednom

BCAA alebo glutamín ? Viac už nemusíš váhať ! Leucín, izoleucín a valín patria do skupiny aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) podporujúcich rast svalovej hmoty. BCAA patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín v ľudskom organizme, čo znamená, že si ich telo nedokáže samo vytvoriť. Jediným zdrojom týchto aminokyselín je každodenná strava, alebo doplnky výživy. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvoria 35 % zásob esenciálnych aminokyselín svalových bielkovín. Glutamín patrí v kruhu športovcov medzi najpopulárnejšie účinné látky. Nemôže chýbať ani v našej formule. Ako dodatok, produkt BCAA+GLUTAMINE EXPRESS je obohatený aj o taurín. Kombinácia vysokej dávky BCAA a glutamínu v pomere 1:1 v tomto vedecky vyvinutom prášku pomáha pri regenerácii svalstva počas tréningov pri vysokej intenzite a po nich, predchádzajúc tak nežiadanému odbúravaniu svalovej hmoty.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku12 g
L-Leucín
2500 mg
 L-Izoleucín
1250 mg
L-Valín
1250 mg
L-Glutamín
5000 mg
Taurín
300 mg

ZLOŽENIE

L-glutamín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, arómy: kivi, žltý melón, marhuľa; taurín, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová;, farbivá: riboflavín, Brilliant Green (tartrazín*, patentovaná modrá V)

DÁVKOVANIE

Vymiešajte denne jednu dávku (12 g – 1 dávkovaciu odmerku), prášku BCAA + Glutamin Xpress v 600 ml vody. Konzumujte v čase okolo tréningu/alebo počas tréningu, alebo k jedlu.

  • 12.70 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu

Môže Vás zaujímať

Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-modré - BodyBulldozer
Tepláky EVOLUTION 1 sivé - BodyBulldozer