BCAA + Glutamine Xpress 300 g - Scitec Nutrition

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 12 g ( 1 odmerka ), obsah balenia 300 g teda 25 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke BCAA v pomere 2:1:1 5000 mg, l-glutamín 5000 mg, taurín 300 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 12 g ( 1 odmerka ) s 600 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred alebo počas a 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku kedykoľvek počas dňa.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje regeneráciu, rast a udržanie svalovej hmoty

Veľká dávka BCAA a glutamínu v jednom

BCAA alebo glutamín ? Viac už nemusíš váhať ! Leucín, izoleucín a valín patria do skupiny aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) podporujúcich rast svalovej hmoty. BCAA patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín v ľudskom organizme, čo znamená, že si ich telo nedokáže samo vytvoriť. Jediným zdrojom týchto aminokyselín je každodenná strava, alebo doplnky výživy. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvoria 35 % zásob esenciálnych aminokyselín svalových bielkovín. Glutamín patrí v kruhu športovcov medzi najpopulárnejšie účinné látky. Nemôže chýbať ani v našej formule. Ako dodatok, produkt BCAA+GLUTAMINE EXPRESS je obohatený aj o taurín. Kombinácia vysokej dávky BCAA a glutamínu v pomere 1:1 v tomto vedecky vyvinutom prášku pomáha pri regenerácii svalstva počas tréningov pri vysokej intenzite a po nich, predchádzajúc tak nežiadanému odbúravaniu svalovej hmoty.

OBSAH BALENIA

300 g ( 25 dávok )

DÁVKOVANIE

Vymiešajte denne 1 dávku (12 g – 1 odmerka), prášku BCAA + Glutamin Xpress v 600 ml vody. Konzumujte 1 - 2 porcie denne v čase okolo tréningu/alebo počas tréningu, alebo k jedlu.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku12 g
L-Leucín
2500 mg
 L-Izoleucín
1250 mg
L-Valín
1250 mg
L-Glutamín
5000 mg
Taurín
300 mg

ZLOŽENIE

L-glutamín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, arómy: kivi, žltý melón, marhuľa; taurín, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová;, farbivá: riboflavín, Brilliant Green (tartrazín*, patentovaná modrá V)

Alergény

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašíd, zelera, rýb a kôrovcov.   

Upozornenie

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte! Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí! 

  • 12.70 €

  • Jednotková cena:
    42.33 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu

Môže Vás zaujímať

Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-modré - BodyBulldozer
Tepláky EVOLUTION 1 sivé - BodyBulldozer