BCAA 4:1:1 Instant 250 g - GymBeam

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 6 g, obsah balenia 250 g teda 41 dávok

Hlavné zložky:  v každej dávke BCAA v pomere 4:1:1 5000 mg 

Neobsahuje: tuk, cukor

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 6 g BCAA prášku s 400 ml vody, Denné odporúčané množstvo 2 - 4 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred , 1 dávku počas a 1 dávku ihneď po tréningu prípadne poslednú dávku pred spaním. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlam počas dňa.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty

Instantné BCAA optimalizované v pomere 4:1:1 bez tukov a bez cukru

BCAA Instant sú instantné BCAA aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, L -leucín, L -izoleucín a valín, vytvorené procesom fermentácie (kvasenia) v optimálnom pomere 4:1:1. Tieto esenciálne aminokyseliny nedokáže telo syntetizovať, a preto musia byť prijaté zo stravy alebo formou výživových doplnkov. Podporujú ochranu a tvorbu svalovej hmoty, šetria svalový glykogén, až niekoľkonásobne zvyšujú syntézu čistej svalovej hmoty a znižujú vytváranie kyseliny mliečnej vo svaloch. To má za následok rast sily a garantuje maximálnu efektívnosť pri ochrane svalov počas a po tréningu, pri strese, diétach. Používaním Bcaa Instant aj po najnáročnejšom tréningu zlepšuje regeneráciu svalov a zvyšuje pozitívnu dusíkovú bilanciu organizmu. Navyše, zvyšujú vylučovanie rastového hormónu. BCAA Instant sú fermentované BCAA, vyrobené šetrnou metódou, ktorá nevyužíva chemikálie a spracovanie pri vysokých teplotách. Pochádzajú z rastlinných surovín, vďaka čomu sú vhodné pre vegetariánov a vegánov. Výsledkom fermentácie je vyššia kvalita, BCAA bez alergénov a účinnejšie aminokyseliny. Sú v pomere 4:1:1 (L -leucín, L -izoleucín a L -valín), takže obsahujú až 4 -krát vyššiu dávku leucínu, aminokyseliny z BCAA, ktorá má najsilnejšie anabolické účinky. Tieto fermentované BCAA sú skvele rozpustné vo vode, nepenia a nájdete ich vo fantastických príchutiach! BCAA sú nevyhnutné a nenahraditeľné hlavne vtedy, keď sa telo dostáva do kritických situácii, ako je napríklad diéta s nízkym obsahom sacharidov v kombinácii s náročnými tréningmi. Pri redukčných diétach ho odporúčame kombinovať so spaľovačom tuku, napríklad s karnitínom, ktorý sa stará o spaľovanie a BCAA zatiaľ chráni svalovú hmotu.

BCAA Instant a ich výhody

 • sú v instantnej vo vode rozpustnej forme
 • nepenia a ľahko sa rozmiešavajú
 • sú fermentované, vyrobené šetrnou metódou
 • BCAA v optimálnom pomere 4:1:1
 • majú vysokú dávku L -leucínu, najsilnejšej anabolickej aminokyseliny
 • obsahujú až 6 g BCAA
 • čisté BCAA
 • majú fantastické príchute a úžasnú chuť

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku6 g
Energetická hodnota20 kcal / 85 kJ
Tuky
0 g
Sacharidy 0 g
Bielkoviny
5 g
Sodík
0 g
L-Leucín
3334 mg
L-Izoleucín
833 mg
L-Valín
833 mg

ZLOŽENIE

L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín v pomere 4:1:1,ochucovadlá, kyselina citrónová, sladidlo (sukralóza).

DÁVKOVANIE

Pridajte 400 ml vody do šejkra. Potom pridajte 6 g BCAA, pretraste a môžete konzumovať. Pre optimálny účinok užívajte 2 - 4 krát denne, a to pred tréningom, počas tréningu, po tréningu alebo pred spaním.

 • 9.95 €

 • Jednotková cena:
  39.80 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: tiszta izomtömeg fokozás

Môže Vás zaujímať

Fitness uterák BATTALION - BodyBulldozer
Šejker BATTALION čierny 300 ml - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-červené - BodyBulldozer
Mikina BATTALION 2 sivá - BodyBulldozer