BCAA Liquid 1000 ml - Nutrend

Tekuté BCAA aminokyseliny pre regeneráciu a novotvorbu svalovej hmoty

Nutrend BCAA Liquid obsahuje 80 000 mg kvalitných aminokyselín (BCAA) pre ochranu a budovanie svalovej hmoty. Tekutá forma BCAA zabezpečuje optimálnu vstrebateľnosť voľných vetvených aminokyselín L-Valin, L-izoleucín, L-Leucín. Obsahuje vetvené esenciálne aminokyseliny v čistej forme L-Valin, L-izoleucín, L-Leucín a vitamín B6. Užívanie tekutej BCAA 30 minút pred tréningom chráni svalovú hmotu. Tekuté BCAA liquid po tréningu má funkciu ľahko dostupného "predpripraveného" stavebného materiálu pre regeneráciu a novotvorbu svalovej hmoty. Pridaný vitamín B6 je základným vitamínom potrebným pre metabolizmus bielkovín. Nutrend BCAA Liquid obsahuje esenciálne BCAA - L-Valin, L-izoleucín, L-Leucín. Esenciálne BCAA (branched Chain Amino Acids - aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) sú aminokyseliny, ktoré si telo nedokáže samo vytvoriť z iných zdrojov a je odkázané na ich príjem stravou. BCAA sú dôležité v tréningovom procese pre ochranu svalovej hmoty. Dopĺňanie 30 minút pred tréningom je vhodné pre všetky druhy fyzických aktivít. Či už chceme, alebo nechceme 10 -15 % energetickej spotreby v priebehu intenzívnej pohybovej aktivity je hradené rozkladom telesných bielkovín (metabolizácia aminokyselín). BCAA pre ochranu svalovej hmoty - vďaka tomu že doplníme najviac využívané aminokyseliny z externých zdrojov ponúkneme telu k metabolizácii (rozklade) alternatívu - BCAA a organizmus miesto vlastných aminokyselín "strávi" aminokyseliny doplnené ... Potréningový účinok spočíva v dodaní "predpripravených" voľných aminokyselín v období regenerácie k rýchlemu zabudovaniu do tréningom poškodených, alebo novo tvorených bielkovinových štruktúr (svalov) ...

Vhodné pre

  • Obnovu energetických zásob
  • Podporu svalovej sily
  • Podporu novotvorby svalovej hmoty
  • Ochranu svalovej hmoty pred poškodením namáhavým fyzickým výkonom
  • Ochranu svalovej hmoty pred devastáciou v priebehu znižovania nadváhy
  • Urýchlenie regenerácie po záťaži.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku40 ml
Energetická hodnota12,1 kcal / 51,9 kj
Tuky
0 g
Sacharidy0 g
Vláknina
0 g
Bielkoviny
2,3 g
Sodík0,006 g
L-Valín
1840 mg
L-Isoleucín
800 mg
L-Leucín
560 mg
Vitamín B6
1,6 mg

ZLOŽENIE

voda, L-Valin, regulátor kyslosti kys. citrónová, L -izoleucín, L -Leucín, prírodné a prírodne identické aróma pomaranč *, konzervanty kyselina sorbová a benzoan sodný, sladidlá Neohesperidín, cyklamát sodný, acesulfam K a sukralóza, vitamín B6 (pyridoxín hydrochloridu).

DÁVKOVANIE

Pred použitím mierne pretrepte a podľa odporúčaného dávkovania odmerajte. Podávajte zriedením obsahu odmerky do vody alebo športového nápoja. Pre prípravu nie sú vhodné mliečne a alkoholické nápoje. Po otvorení dôkladne uzatvárajte, skladujte pri teplote do 25 ° C a spotrebujte do dvoch mesiacov.. Pre ochranu svalovej hmoty a pre oddialenie vyčerpania - najneskôr 30 - 60 minút pred výkonom 40 ml. Pre urýchlenie regenerácie a podporu tvorby svalovej hmoty - ihneď po výkone 40 ml.

  • 9.95 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu

Môže Vás zaujímať

Tielko POWER LEGION 152 sivé camo - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-oranžové - BodyBulldozer
Opasok HARD - BodyBulldozer
  • Produkt s darčekom

Opasok HARD - BodyBulldozer

Tepláky EVOLUTION 2 tmavo sivé - BodyBulldozer
Mikina BATTALION 2 sivá - BodyBulldozer
Kovové Háky MASSIVE čierno-modré - BodyBulldozer