BCAA Liquid 1000 ml - Nutrend

Množstvá a parametre: tekutá konzistencia, veľkosť jednej dávky 40 ml, obsah balenia 1000 ml teda 25 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke BCAA 3200 mg 

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 40 ml s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred a 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni  2X1 dávku medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty


Tekuté BCAA aminokyseliny pre regeneráciu a novotvorbu svalovej hmoty

Nutrend BCAA Liquid obsahuje 80 000 mg kvalitných aminokyselín (BCAA) pre ochranu a budovanie svalovej hmoty. Tekutá forma BCAA zabezpečuje optimálnu vstrebateľnosť voľných vetvených aminokyselín L-Valin, L-izoleucín, L-Leucín. Obsahuje vetvené esenciálne aminokyseliny v čistej forme L-Valin, L-izoleucín, L-Leucín a vitamín B6. Užívanie tekutej BCAA 30 minút pred tréningom chráni svalovú hmotu. Tekuté BCAA liquid po tréningu má funkciu ľahko dostupného "predpripraveného" stavebného materiálu pre regeneráciu a novotvorbu svalovej hmoty. Pridaný vitamín B6 je základným vitamínom potrebným pre metabolizmus bielkovín. Nutrend BCAA Liquid obsahuje esenciálne BCAA - L-Valin, L-izoleucín, L-Leucín. Esenciálne BCAA (branched Chain Amino Acids - aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) sú aminokyseliny, ktoré si telo nedokáže samo vytvoriť z iných zdrojov a je odkázané na ich príjem stravou. BCAA sú dôležité v tréningovom procese pre ochranu svalovej hmoty. Dopĺňanie 30 minút pred tréningom je vhodné pre všetky druhy fyzických aktivít. Či už chceme, alebo nechceme 10 -15 % energetickej spotreby v priebehu intenzívnej pohybovej aktivity je hradené rozkladom telesných bielkovín (metabolizácia aminokyselín). BCAA pre ochranu svalovej hmoty - vďaka tomu že doplníme najviac využívané aminokyseliny z externých zdrojov ponúkneme telu k metabolizácii (rozklade) alternatívu - BCAA a organizmus miesto vlastných aminokyselín "strávi" aminokyseliny doplnené ... Potréningový účinok spočíva v dodaní "predpripravených" voľných aminokyselín v období regenerácie k rýchlemu zabudovaniu do tréningom poškodených, alebo novo tvorených bielkovinových štruktúr (svalov) ...

Vhodné pre

 • Obnovu energetických zásob
 • Podporu svalovej sily
 • Podporu novotvorby svalovej hmoty
 • Ochranu svalovej hmoty pred poškodením namáhavým fyzickým výkonom
 • Ochranu svalovej hmoty pred devastáciou v priebehu znižovania nadváhy
 • Urýchlenie regenerácie po záťaži.

OBSAH BALENIA

1000 ml ( 25 dávok )

DÁVKOVANIE

Pred použitím mierne pretrepte a podľa odporúčaného dávkovania odmerajte. Podávajte zriedením obsahu odmerky do vody alebo športového nápoja. Pre prípravu nie sú vhodné mliečne a alkoholické nápoje. Po otvorení dôkladne uzatvárajte, skladujte pri teplote do 25 ° C a spotrebujte do dvoch mesiacov. Pre ochranu svalovej hmoty a pre oddialenie vyčerpania - najneskôr 30 - 60 minút pred výkonom 40 ml. Pre urýchlenie regenerácie a podporu tvorby svalovej hmoty - ihneď po výkone 40 ml.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku40 ml
Energetická hodnota12 kcal / 52 kj
Tuky
0 g
Sacharidy0 g
Vláknina
0 g
Bielkoviny
2,3 g
Sodík0,006 g
L-Valín
1840 mg
L-Isoleucín
800 mg
L-Leucín
560 mg
Vitamín B6
1,3 mg

ZLOŽENIE

voda, L-Valín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, L-Izoleucín, L-Leucín, aróma (E 104, E 110), konzervačné látky kyselina sorbová a benzoan sodný, sladidlá neohesperidin, cyklamát sodný, acesulfam K a sukralóza, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid). Výrobok obsahuje E 104, E 110 – môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Upozornenie

Výživový doplnok pre športovcov so sladidlami. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. 

 • 11.50 €

 • Jednotková cena:
  11.50 € / L

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu

Môže Vás zaujímať

Tielko POWER LEGION 152 sivé camo - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-oranžové - BodyBulldozer
Opasok HARD - BodyBulldozer
 • Produkt s darčekom

Opasok HARD - BodyBulldozer

Tepláky EVOLUTION 2 tmavo sivé - BodyBulldozer
Mikina BATTALION 2 sivá - BodyBulldozer
Kovové Háky MASSIVE čierno-modré - BodyBulldozer