BCAA Mega Strong Powder 300 g - Nutrend

9,95 € s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 10 g ( 1/2 odmerky ), obsah balenia 300 g teda 30 dávok Hlavné zložky: v každej dávke BCAA v pomere 4:1:1 6000 mg, l-glutamín 2713 mg  Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 10 g ( 1/2 odmerky ) BCAA prášku s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred tréningom prípadne počas tréningu a 1 dávku po cvičení. V netréningové dni  1-1 dávku medzi jedlami. Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 10 g ( 1/2 odmerky ), obsah balenia 300 g teda 30 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke BCAA v pomere 4:1:1 6000 mg, l-glutamín 2713 mg 

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 10 g ( 1/2 odmerky ) BCAA prášku s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred tréningom prípadne počas tréningu a 1 dávku po cvičení. V netréningové dni  1-1 dávku medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov

Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty

BCAA nápojový prášok so zvýšeným pomerom BCAA 4:1:1 a L-Glutamínom

BCAA Mega Strong Powder od Nutrendu okrem aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) je obohatený aj o aminokyselinu L-Glutamín, ktorá patrí k najviac zastúpeným aminokyselinám v kostrovom svalstve. Pri náročnej fyzickej aktivite dochádza k úbytku jednotlivých aminokyselín, spolu s ďalšími dôležitými látkami. Aminokyseliny predstavujú stavebné kamene každej bielkoviny. Vetvené aminokyseliny patria medzi esenciálne, ktoré musí telo prijímať stravou, pretože v tele neprebieha ich syntéza z iných zdrojov.

Hlavné parametre a výhody Nutrend BCAA Mega Strong Powder: 
vysoký obsah BCAA - 6 g v jednej dávke, vysoká dávka L-Glutamínu, bez umelých farbív, výborná rozpustnosť vo vode, vhodný pre intenzívne trénujúcich športovcov

OBSAH BALENIA

300 g ( 30 dávok )

DÁVKOVANIE
Zmiešajte jednu dávku - 10 g (  1/2 odmerky ) prípravku s 200 ml vody. Užívajte 15 minút pred tréningom alebo počas tréningu prípadne po cvičení.

NUTRIČNÉ HOBNOTY

Počet dávok v balení 300 g
30 dávok
Účinné látky na jednu dávku
10 g (  1/2 odmerky )
Tuky0,04 g
    z toho nasýtené0 g
Sacharidy
0,4 g
     z toho cukry0,02 g
Vláknina
0,01 g
Bielkoviny
7,3 g
Soľ
0,01 g
L-leucín
4000 mg
L-izoleucín
1000 mg
L-Valín1000 mg
L-glutamín2713 mg

ZLOŽENIE
príchuť pomaranč: zmes instantných BCAA (L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín, emulgátor sójový lecitín), L-Glutamín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, sladidlá sukralóza a acesulfam K, protispekavé látky fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, farbivo beta karotén.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Nutrend BCAA Mega Strong sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy a pre fenylketonurikov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Nutrend BCAA Mega Strong prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)