Beef Aminos 500 tabl - Scitec Nutrition

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 4 tabl, obsah balenia 500 tabl teda 125 dávok

Hlavné zložky: hydrolyzované hovädzie peptidy

Odporúčané dávkovanie: výška jednej dávky 4 tabl s dostatočným množstvom vody, denné odporúčané množstvo 1 dávka tesne pred tréningom. V oddychový deň užívajte 1 dávku ráno.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty


Amino-peptidy získané z hydrolyzovanej hovädzej bielkoviny

Hovädzie mäso je v kruhu skúsených športovcov uznávaným zdrojom bielkovín. Bielkoviny sa rozkladajú väčšinou enzymatickou cestou, čím vniknú biologicky využiteľné peptidy. Získavanie peptidov, nachádzajúcich sa v BEEF AMINOS, sa neuskutočňuje chemickou cestou, ale aplikovaním tlaku, čím dosahuje hydrolýzu čerstvej, základnej látky hovädzieho mäsa, bez obsahu hormónov.Výsledkom je vynikajúca stráviteľnosť, rozpustnosť, a vstrebávateľnosť. BEEF AMINOS zabezpečujú „peptidové spektrum : 15% peptidov, obsiahnutých v produkte sa vyznačuje molekulovou hmotnosťou 6000 Da, 55 %- 3000 Da, zostávajúcich 30 % sa vyznačuje takzvanou „super -peptidovou“ formou, ktorej molekulová hmotnosť je 500 Da, alebo aj nižšia. Využívaním menších, predtrávených peptidov, sa môže dosiahnuť rýchlejšia regenerácia v kritickom čase po tréningu, ako aj dosiahnutie pozitívnej rovnováhy dusíka, pretože na rozloženie bielkovín na menšie častice už organizmus nepotrebuje čas ani energiu.Toto umožňuje regeneráciu poškodených svalových vlákien, ako aj účinnejšiu hypertrofiu svalstva vo fáze anabolického rastu. Naša formula zabezpečuje pre organizmus všetkých 9 typov esenciálnych aminokyselín. Konzumácia esenciálnych aminokyselín je pre nás neodpustiteľná, preto že si ich telo nedokáže vytvoriť, musia preto byť prijaté ako súčasť našej potravy. Pravá hovädzia bielkovina obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, medzi nimi aj tryptofán, ktoré sa do produktu nedostanú neskôr v podobe prídavku a niektoré firmy často používajú radšej bielkovinu kolagénu. Konzumácia aminokyselín peptidovej formy je veľmi účinná v čase blízkom tréningu. Obsah hydrolyzovanej bielkoviny produktu BEEF AMINOS prispieva k zvyšovaniu objemu svalovej hmoty, k jej zachovaniu, a tiež k udržiavaniu zdravia kostí.

OBSAH BALENIA

500 tabl ( 125 dávok )

DÁVKOVANIE

Odporúča sa užiť  1 dávku ( 4 tabl ) Beef Aminos tesne pred tréningom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku4 tabl
Energetická hodnota16 kcal / 67 kj
Tuky
0,1 g
Cholesterol
0,7 mg
Bielkoviny
3,8 g
Sodík
28 mg
Draslík
13 mg
L -histidín
42 mg
L -izoleucín
76 mg
L -leucín
159 mg
L- lyzín
167 mg
L -metionín
38 mg
L -fenylalanín
106 mg
L -treonín
87 mg
L -tryptofán
8 mg
L -valín
129 mg
L -alanín
386 mg
L-arginín
318 mg
L-asparágová kyselina
258 mg
L-cystín / cysteín
4 mg
L-glutamín
455 mg
Glycín
898 mg
L-prolín
477 mg
L-serín
140 mg
L-tyrozín
42 mg

ZLOŽENIE

Hydrolyzované hovädzie peptidy, stužovadlá (mikrokryštalická celulóza [mikrokryštalická celulóza, koloidný oxid kremičitý], koloidný oxid kremičitý, stearát horečnatý).

Alergény

Produkt môže obsahovať stopy mlieka, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, rýb, a morských plodov! 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

  • 20.29 €

  • Jednotková cena:
    0,04 € / tabl

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu

Môže Vás zaujímať

Fitness uterák RED BARON - BodyBulldozer
Tielko POWER LEGION 152 sivé camo - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-červené - BodyBulldozer
Tepláky EVOLUTION 2 tmavo sivé - BodyBulldozer
Mikina BATTALION 1 modrá  - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer