Beef Protein 1816 g - BioTechUSA

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 30 g ( 1 zarovnaná odmerka = 2 kopcovité polievkové lyžice ), obsah balenia 1816 g teda 60 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 26 g

Neobsahuje: pridaný kreatín, laktózu, lepok, cukor

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 30 g ( 1 zarovnaná odmerka = 2 kopcovité polievkové lyžice ) prášku s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku medzi jedlami a 1 dávku po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty

Prémiový proteinový prášok na báze hovädzieho mäsa s pridaním vitamínov

HydroBeef™je peptidová formula získaná z európskeho hovädzieho dobytka viacstupňovou hydrolýzou, obsahujúca špeciálne zložky aminokyselín a predtrávených peptidov rozličných molekulárnych veľkostí. Pridaný vitamínový komplex, obsahujúci vitamíny B3, B6 a B12 podporujú metabolizmus. Základom úplne nového produktu Beef Protein je HydroBeef™, viac ako 97 % koncentrovaný zdroj bielkovín, ktorý má nízky obsah kalórií, tuku, cholesterolu, neobsahuje sacharidy a bez pridaného kreatínu.  HydroBeef™ je zdrojom kvalitných bielkovín, ktoré sú ľahšie stráviteľné než nízkotučné hovädzie mäso (napr. steak), a absorbujú sa do 60 minút. Obsah bielkovín prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Prírodné vitamíny a minerálne látky zlepšujú vstrebávanie živín, z ktorých vitamín B6 pomáha pri metabolizme bielkovín a glykogénu a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Vynikajúci proteínový doplnok k Paleo diéte ! Beef Protein™, rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku30 g
Energetická hodnota111 kcal / 471 kj
Tuky0,45 g
z toho nasýtené
0,33 g
Sacharidy1,5 g
z toho cukry
0,03
Bielkoviny
26 g
Soľ
0,57 g
Beta-karotén
18 mcg
Vitamín C ( kyselina L-askorbová)
28,5 mg
Niacín (nikotínamid)
6,3 mg
Vitamín E ( DL-alfa-tokoferylacetát)
1,8 mg
Vitamín B6 ( pyridoxín hydrochlorid)
0,54 mg
Vitamín B12 (kyanokobalamín)
1,5 mcg
Vitamín B1 (tiamínmononitrát)
0,36 mg
Vitamín B2 ( riboflavín)
0,42 mg
Folát ( kyselina pteroylmonoglutámová)
96 mcg
Biotín (D-biotín)
24 mcg
L -arginín
50 mg
L -glutamín
50 mg
Pridané BCAA 2:1:1
50 mg
z toho L -leucín
25 mg
z toho L -izoleucín
12,5 mg
z toho L -valín
12,5 mg
Inulín
20 mg
Enzým Bromelaín
20 mg

ZLOŽENIE

hydrolyzovaný hovädzí proteín (89,5 %), maltodextrín, vitamínový premix (kyselina L-askorbová, nikotínamid, DL-alfa-tokoferylacetát, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamínmononitrát, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, beta-karotén, kyanokobalamín), zahusťovadlo (sodná soľ karboxymetylcelulózy), vanilková aróma, škorica, sladidlo (sukralóza), L-arginín, L-glutamín, L‑leucín, enzým bromelaín (1200 GDU), inulín, L-valín, L-izoleucín.

DÁVKOVANIE

Zmiešajte jednu dávku ( 30 g = 1 zarovnaná odmerka = 2 kopcovité polievkové lyžice )  s 250 ml vody alebo mlieka. V tréningové dni užívajte 2 nápoje z nich 1 dávku medzi jedlami počas dňa, a druhú dávku po tréningu, keď netrénujete užívajte 2 nápoje, 1 - 1 dávku medzi jedlami. Pre dosiahnutie najlepšej kvality nápoja používajte pre prípravu šejker.

  • 43.95 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem silu, bez cukru, bezlepkové produkty, bezlaktózové produkty

Môže Vás zaujímať