Big Bang 3.0 825 g - Scitec Nutrition

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 33 g ( 2,5 odmerky ), obsah balenia 300 g teda 25 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke Big Bang zmes 28228 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 33 g ( 2,5 odmerky ) s 300 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka.  Len v tréningové dni 1 dávku 20 - 30 minút pred tréningom.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, potláča únavu, funguje ako silný energizér


Predtréningová pumpa s obsahom až 50 výkonných zložiek

Big Bang sa môže pochváliť najväčšou dávkou až 50 účinných látok na svete bez sacharidov. Big Bang obsahuje jedinečné kreatíny a ine svalové volumizéry; silné stimulanty a iné látky podporujúce sústredenosť: 5 zložkovú „Pentacarn“ L-Karnitine zmes; čo je komplex látok zvyšujuci prietok krvi pomocou NO. Okrem toho, Big Bang poskytuje dostatočné množstvo aminokyselín (všetky základné aminokyseliny) vrátane slávnej "G-BOMB", multi-vektorovej glutamínovej super zmesi. Ako by toho nebolo malo, obsahuje aj látky proti únave ako Beta-Alanine, GAKIC, Creatinol-O-Fosfát a Citrulline Malate. Big Bang obsahuje kofeín a 6000 mg zmesi, ktorá obsahuje rôzne kreatíny. Kapitálny BUMMMM v hlave , spamätáš sa ako po riadnej otcovskej facke. Pamätáš sa ešte na ňu???

OBSAH BALENIA

825 g ( 25 dávok )

DÁVKOVANIE
Zmiešajte 1 porciu ( 33 g = 2,5 odmerky ) s 300 ml studenej vody. Tento prípravok je mierne perlivý, preto otvorte veko počas miešania každých 5 sekúnd, aby sa zabránilo náhodnému "výbuchu". Užite 20 - 30 minút pred tréningom. Neužívajte žiadne stimulanty 4 hodiny pred a po požití Big Bang.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku33 g
Energetická hodnota82 kcal / 343.3 kj
Sacharidy
4,5 g
Sodík
452 mg
Nicotinamide
100 mg
Big Bang zmes
28228 mg

ZLOŽENIE

kreatín monohydrát, maltodextrín, mango aróma, L-leucín, L-arginín, taurín, L-glutamín, L-arginín-alfa-ketoglutarát 2:1, beta alanín, L-tyrozín, látka pre reguláciu kyslosti: kyselina citrónová; L-citrullin DL-malát 1:1, zahusťovadlo: xantánová guma; L-karnitín L-tartarát, výťažky (ovocia) Citrus aurantium v pomere 10:1, bezvodý kofeín, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; uhličitan horečnatý, cholín bitartarát, výťažky (listov) Camellia sinensis v pomere 8:1, L-lyzín-hydrochlorid, L-izoleucín, L-valín, nikotínamid, kreatín pyruvát, výťažky (zo semien) Vitis vinifera v pomere 20:1, L-ornitín-hydrochlorid, mikronizovaný kreatín monohydrát, látka zabraňujúca hrudkovateniu: koloidný dioxid silícia; L-histidín, L-metionín, L-fenylalanín, L-treonín, L-tryptofán, farbivá: tartrazín***, sunset yellow FCF***; kreatín citrát, kyselina alfalipoová, alfa-ketoglutarát vápenatý, výťažky (z celej rastliny) Bacopa monnieri v pomere15:1, beta-hydroxi-betametylbutyrát vápenatý, pyruvát vápenatý, Koenzým Q10, D-ribóza, výťažky (z ovocia) Garcinia cambogia v pomere 20:1, výťažky (z koreňa) Zingiber officinale v pomere 8:1, Kre-Alkalyn® (pufrovaný kreatín monohydrát), L-alanín, L-prolín, kyselina DL-jablčná, mikronizovaný L-glutamín, výťažky (z ovocia) Momordica charantia v pomere 15:1, výťažky (zo semien) Paullinia cupana v pomere 3-4:1, acetyl L-karnitín hydrochlorid, BioPerine®(výťažky z ovocia Piper v pomere 50:1), hydrogén uhličitan sodný, D-biotín, kyselina pteroylmonoglutamínová, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, chróm (III)-pikolinát

Alergény

Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!

Upozornenie

Produkt s obsahom kofeínu (350 mg/dávka), neodporúča sa užívať deťom, tehotným a dojčiacim ženám, osobám citlivým na kofeín, osobám so srdcovými ochoreniami a osobám s vysokým krvným tlakom! Beta-alanín môže spôsobovať na povrchu pokožky pocit mravčenia. Produkt nie je vhodný pre osoby s psychickými chorobami a počas liečby liekmi. Pred užívaním produktu konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom! Produkt nie je vhodný pre osoby mladšie ako 21 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

  • 26.95 €

  • Jednotková cena:
    32,66 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: pumpa

Môže Vás zaujímať

Tielko POWER LEGION ELITE 113 hnedé camo - BodyBulldozer
Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-červené - BodyBulldozer
Tričko NÁROD SILNÝCH sivé camo - BodyBulldozer
Kovové Háky MASSIVE čierno-červené - BodyBulldozer