Black Blood NOX+ 330 g - BioTechUSA

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 9,5 g ( polovica odmerky ), obsah balenia 330 g teda 34 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke beta-alanín 2000 mg, AAKG 2000 mg, citrulín malát 1250 mg, kofeín 150 mg, kreatín komplex 2613 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 9,5 g ( polovica odmerky ) s 100 ml vody, Denné odporúčané množstvo 2 dávky.  Len v tréningové dni 1 dávku 15 minút pred tréningom a 1 dávku počas tréningu.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, potláča únavu, funguje ako silný energizér

Pozoruhodná predtréningová pumpa s veľkou dávkou kreatínu

Už ste vyskúšali všetky predtréningovky, no zdalo sa vám, že žiadna z nich nefunguje? Chcete skúsiť niečo naozaj efektívne? Niečo čo vám dodá znovu motiváciu roztrhať činky na kusy? Niečo, čo vám pomôže sústrediť sa na tréning ako nikdy predtým? Dajte si dúšok Black Blood NOX+ a zaútočte na železo! Inšpirovaní úspešným prípravkom Black Blood, experti z BioTechUSA preskúmali potreby športovcov a vytvorili dve alternatívy k tomuto silnému predtréningovému prípravku. Varovanie! Obe verzie majú extrémny obsah aktívnych zložiek. Je len na vás, ktoré zloženie uprednostníte pre váš tréning.

Ste pripravený isť nezastaviteľne až do posledného opakovania?

Vďaka obsahu obsahu 10500 mg Beta-alanínu, AAKG a L-citrulín malátu je Black Blood NOX+ odporúčaný pre tých, ktorí chcú byť v posilňovni nezastaviteľný.

Black Blood NOX+ je predtréningový prípravok, ktorý obsahuje veľké dávky všetkého čo potrebujete pre efektívny tréning. Ešte nikdy predtým ste nevideli toľko aktívnych látok v takej kombinácii a kvalite. Tento produkt bol špeciálne navrhnutý pre tých, ktorých telo si už zvyklo na priemerné predtréningovky, pre ľudí s veľkým stresom počas dňa pre ktorých je náročné zabudnúť na ich starosti a problémy, a pre tých ktorí strácajú motiváciu a záujem o cvičenie. Black Blood NOX+ prináša motiváciu, ktorá spraví váš tréning tvrdším a tvrdším, a donúti vás ho opakovať. Už sa nebudete chodiť do posilovne rozprávať a vysedávať. Iba vy, činky, sila, výkon, koncentrácia a zlepšenie.

Black Blood NOX+ je komplexná formula s vysokým obsahom kofeínu a aktívnymi zložkami navrhnutá tak, aby prispievala k produkcii nitrogén monooxidu NO a karnozínu. Niacín a vitamín B6 prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Black Blood NOX+ odoporúčame

  • pre hardcore kulturistov
  • pre športovcov v bojových športoch v prípravnom období
  • pre tých ktorí hľadajú predtréningový prípravok bez sacharidov
  • pre tých ktorí uprednostňujú práškové suplementy
  • ako doplnok k rysovacej diéte

Black Blood NOX+ rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku9,5 g
Energetická hodnota3 kcal / 12 kj
Tuky0 g
Sacharidz0,46 g
 z toho cukry
<0,1 g
Bielkoviny
0 g
Soľ
0.02 g
Vápnik
180 mg
Vitamín C
225 mg
Niacín
5 mg
Tiamín
1,22 mg
Vitamín B6
1,24 mg
Citrulín malát (1:1)
1250 mg
AAKG (arginín alfa-ketoglutarát)
2000 mg
Beta alanín
2000 mg
Kofeín
150 mg
Creatine Complex
2613 mg
z toho kreatín
1500 mg
L-tyrozín
300 mg

ZLOŽENIE

Black Blood NOX Complex 55,3% (L-arginín alfa-ketoglutarát, beta-alanín, L-citrulín, kyselina jablčná), Creatine Complex 27,5% [mikronizovaný kreatín monohydrát, pufrovaný kreatín (mikronizovaný kreatín monohydrát, oxid horečnatý), kreatín citrát (mikronizovaný kreatín monohydrát, citrany vápenaté)], zahusťovadlo (xantánová guma), L-tyrozín, protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), kyselina askorbová, arómy, bezvodý kofeín (15,7%), sladidlá (acesulfám K***, sukralóza, glykozidy steviolu), protipeniace látky (fosforečnany sodné, dimetyl polysiloxán), farbivá (Allura červená AC, Tartrazín, Ponceau 4R)**, Vitamin B Complex (kyselina nikotínová, tiamínmononitrát, pyridoxínhydrochlorid). Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí. Obsahuje zdroj fenylalanínu.

DÁVKOVANIE

Zmiešajte 1 dávku (9,5 g = polovica odmerky) prípravku s 100 ml vody. Užívajte 1 dávku 15 minút pred a ďalšiu dávku počas tréningu.

Poznámka

Používajte presné váhy na odmeranie dávky. Urobili sme všetko preto, aby ste mohli odmerať presné množstvo pomocou odmerky, ale to sú len približné merania, ktoré nenahradia overené meracie zariadenie.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Vysoký obsah kofeínu (150 mg kofeínu v 100 ml hotového nápoja). Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre fenylketonurikov. Neužívajte ak máte akékoľvek zdravotné problémy, hlavne ak trpíte kardiovaskulárnymi chorobami a vysokým krvným tlakom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Alergény

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom a dózu vždy dobre uzavrite!

  • 20.61 €

  • Jednotková cena:
    62,45 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: pumpa

Môže Vás zaujímať

Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Fitness uterák BATTALION - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-oranžové - BodyBulldozer
Tielko POWER LEGION ELITE 111 čierne - BodyBulldozer
Šejker RAW POWER zelený 600 ml - BodyBulldozer