Black Burn 120 kaps - Stacker2

Jeden z najsilnejších spaľovačov tukov v USA ďalej argumentovať netreba

Black Burn je  (Ephedra FREE) bomba spaľovač tuku s dlhodobým účinkom do diéty aj ako stimulant s garantovanými výsledkami Tento spaľovač patrí do HARDCORE kategórie s veľmi silným termogenéznym účinkom. Vyttvoriť silný spaľovač tuku vyzerá jednoduchšie, než to je v skutočnosti. Nie je to ani tak množstvom zložiek v každej kapsuli. Silu spaľovaču tuku určuje hlavne kvalita extraktov v množstve účinných alkaloidov, v spojení s podaním správneho pomeru zložky. Spoločnosť NVE (tvorca Stacker2) investuje mnoho času a úsilia pre zhotovenie extraktov, ktoré majú až tri alebo štyrikrát vyššie dávky účinných alkaloidov na gram. Akonáhle je formula vyvinutá, skúša sa komplexne ako aj čiastočne každá zložka. Z týchto môžete cítiť príval energie, potlačenie hladu, zlepšenie koncentrácie, zvýšenie energetického výdaja, zrýchlenie reakčných schopností, a v konečnom dôsledku: spaľovanie tukov. Celkom 3 štúdie NVE Pharmaceuticals boli venované Blackburnu. Prvé dve štúdie boli použité pre postupnú optimalizáciu, krok za krokom. Tretia štúdia bola výsledkom funkčnosti a správneho doladenia BlackBurn-u. Na štúdii sa podieľalo pätnásť mužov, všetci siloví športovci, vek 19 rokov (najmladší) až 42 rokov (najstarší).Všetci účastníci sa pripravovali na sezónu s cieľom spáliť čo najviac tuku a „vyrysovať“sa. Päť účastníkov štúdie užívalo 40 dní Blackburn dve kapsule trikrát denne. To bolo v kombinácii s bežnou stravou a pri bežnom cvičení. Maximálna povolená denná bielkovinová dávka bola 100 gramov bielkovín (Srvátkový proteínový koncentrát). Druhá časť skupiny (5) mala rovnakú stravu a cvičebný plán, ale používala spaľovač tuku inej značky. Tretia časť skupiny (5) nepoužívala spaľovač tuku. Výskum bol pod dohľadom tímu, zloženého z dvoch lekárov, dietológov a osobného trénera.

Výsledky štúdie Stacker2 Black Burn

Čísla povedia viac ako slová, čo môžete vidieť nižšie na výsledkoch každej skupiny. Pozor: celkové BMI zostáva relatívne vysoké, kvôli stavbe svalovej hmoty. To je dôvod, prečo je percento tuku dôležitejšie a lepšie určujúcejšie výsledok ako BMI.

Skupinový priemer na 40 dní pre 5 osôb
Skupina 1 Black Burn Skupina 2 iný spaľovačSkupina 3 bez spaľovača
Začiatok - hmotnosť
94,5 kg96,25 kg94 kg
Začiatok - BMI priemer
27,62926,8
Začiatok - percent tuku priemer
18%19%18%
Koniec - hmotnosť
83,1 kg87,63 kg90,35 kg
Koniec - BMI priemer
24,226,425,8
Koniec - percent tuku priemer
7%11%15%
Priemerný úbytok na hmotnosti
11,35 kg8,63 kg3,63 kg

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku2 kaps
Black ECG-HPLC Matrix
400 g
Black XTR-B
370 mg
Bezvodý kofeín
300 mg

ZLOŽENIE

Čajovník čínsky (obsah 80% Polyfeloly, 60% EGC, DL-C, EGCG, EC, OCG, ECG) (z listov), Yerba Maté extrakt (štandardizovaný pre teobromín), cholín bitartrát, vitamín B6 (2,4 mg) (ako Pyridoxín-Hydrochlorid) RI 171%, vitamín B12 (7,2 mcg) (ako kyanokobalamín) RI 288%, výťažok zo semien hrozna (80% Proantokyanidínov), extrakt z kaktusu (plod Opuntia ficus indica), guarana (semeno), extrakt plodov papriky ročnej, ženšen (koreň), extrakt zo semien Cissus Quadrangularis, taurín, acetyl L-karnitín, bezvodý kofeín, vegánska kapsula (celulóza, oxid železitý). Neobsahuje alergény.

DÁVKOVANIE

2 kps 3x denne, najlepšie pred jedlom a pred cvičením. zapite dostatočným množstvom vody! Dodržujte časové rozostupy od dávkovania 4 hod.. Neprekračujte dávku 6 kps na deň.

Upozornenie

Výživový doplnok, kapsuly. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

  • 19.95 €

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem schudnúť

Môže Vás zaujímať

Bedrový neoprénový pás SAHARA - BodyBulldozer
Fitness uterák PINK EVO - BodyBulldozer
Rukavice HOLLYWOOD dámske - BodyBulldozer
Opasok na suchý zips HOLLYWOOD dámský - BodyBulldozer
Tielko IRON ROSE mätové - BodyBulldozer
Šiltovka ružová - BodyBulldozer
Šejker MISS BODYBULLDOZER ružový 300 ml - BodyBulldozer