Black Burn 120 kaps - Stacker2

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 2 kaps, obsah balenia 120 kaps teda 60 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke Black ECG-HPLC Matrix 400 mg, Black XTR-B 370 mg, kofeín 300 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 2 kaps s dostatočným množstvom vody. Denné odporúčané množstvo 2 - 3 dávky, 1 dávku pred tréningom ostatné 1 - 2 dávky pred jedlami. 

Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj žien každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako extrémne silný spaľovač tuku

Jeden z najsilnejších spaľovačov tukov v USA ďalej argumentovať netreba

Black Burn je  (Ephedra FREE) bomba spaľovač tuku s dlhodobým účinkom do diéty aj ako stimulant s garantovanými výsledkami Tento spaľovač patrí do HARDCORE kategórie s veľmi silným termogenéznym účinkom. Vyttvoriť silný spaľovač tuku vyzerá jednoduchšie, než to je v skutočnosti. Nie je to ani tak množstvom zložiek v každej kapsuli. Silu spaľovaču tuku určuje hlavne kvalita extraktov v množstve účinných alkaloidov, v spojení s podaním správneho pomeru zložky. Spoločnosť NVE (tvorca Stacker2) investuje mnoho času a úsilia pre zhotovenie extraktov, ktoré majú až tri alebo štyrikrát vyššie dávky účinných alkaloidov na gram. Akonáhle je formula vyvinutá, skúša sa komplexne ako aj čiastočne každá zložka. Z týchto môžete cítiť príval energie, potlačenie hladu, zlepšenie koncentrácie, zvýšenie energetického výdaja, zrýchlenie reakčných schopností, a v konečnom dôsledku: spaľovanie tukov. Celkom 3 štúdie NVE Pharmaceuticals boli venované Blackburnu. Prvé dve štúdie boli použité pre postupnú optimalizáciu, krok za krokom. Tretia štúdia bola výsledkom funkčnosti a správneho doladenia BlackBurn-u. Na štúdii sa podieľalo pätnásť mužov, všetci siloví športovci, vek 19 rokov (najmladší) až 42 rokov (najstarší).Všetci účastníci sa pripravovali na sezónu s cieľom spáliť čo najviac tuku a „vyrysovať“sa. Päť účastníkov štúdie užívalo 40 dní Blackburn dve kapsule trikrát denne. To bolo v kombinácii s bežnou stravou a pri bežnom cvičení. Maximálna povolená denná bielkovinová dávka bola 100 gramov bielkovín (Srvátkový proteínový koncentrát). Druhá časť skupiny (5) mala rovnakú stravu a cvičebný plán, ale používala spaľovač tuku inej značky. Tretia časť skupiny (5) nepoužívala spaľovač tuku. Výskum bol pod dohľadom tímu, zloženého z dvoch lekárov, dietológov a osobného trénera.

Výsledky štúdie Stacker2 Black Burn

Čísla povedia viac ako slová, čo môžete vidieť nižšie na výsledkoch každej skupiny. Pozor: celkové BMI zostáva relatívne vysoké, kvôli stavbe svalovej hmoty. To je dôvod, prečo je percento tuku dôležitejšie a lepšie určujúcejšie výsledok ako BMI.

Skupinový priemer na 40 dní pre 5 osôb
Skupina 1 Black Burn Skupina 2 iný spaľovačSkupina 3 bez spaľovača
Začiatok - hmotnosť
94,5 kg96,25 kg94 kg
Začiatok - BMI priemer
27,62926,8
Začiatok - percent tuku priemer
18%19%18%
Koniec - hmotnosť
83,1 kg87,63 kg90,35 kg
Koniec - BMI priemer
24,226,425,8
Koniec - percent tuku priemer
7%11%15%
Priemerný úbytok na hmotnosti
11,35 kg8,63 kg3,63 kg

OBSAH BALENIA

120 kaps ( 60 dávok )

DÁVKOVANIE

2 kaps 3x denne, najlepšie pred jedlom a pred cvičením. zapite dostatočným množstvom vody! Dodržujte časové rozostupy od dávkovania 4 hod.. Neprekračujte dávku 6 kps na deň.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku2 kaps
Black ECG-HPLC Matrix
400 g
Black XTR-B
370 mg
Bezvodý kofeín
300 mg

ZLOŽENIE

Čajovník čínsky (obsah 80% Polyfeloly, 60% EGC, DL-C, EGCG, EC, OCG, ECG) (z listov), Yerba Maté extrakt (štandardizovaný pre teobromín), cholín bitartrát, vitamín B6 (2,4 mg) (ako Pyridoxín-Hydrochlorid) RI 171%, vitamín B12 (7,2 mcg) (ako kyanokobalamín) RI 288%, výťažok zo semien hrozna (80% Proantokyanidínov), extrakt z kaktusu (plod Opuntia ficus indica), guarana (semeno), extrakt plodov papriky ročnej, ženšen (koreň), extrakt zo semien Cissus Quadrangularis, taurín, acetyl L-karnitín, bezvodý kofeín, vegánska kapsula (celulóza, oxid železitý). Neobsahuje alergény.

Alergény

Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, sója, vajcia, obilniny obsahujúce glutén, výrobky z rýb, morských živočíchov, kôrovcov, arašidy a orechy.

Upozornenie

Stacker Black Burn obsahuje vysokú dávku kofeínu. Potravinové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Tento produkt sa má používať v spojení s rozumnou stravou a cvičebným programom, aby sa dosiahli najlepšie výsledky. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí. Tento produkt nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, liečiť alebo predchádzať chorobe. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ak používate aj iné doplnky a stimulanty (napríklad kofeín), obráťte sa na odborníka. Nepoužívajte, ak máte ochorenie srdca alebo ciev, vysoký krvný tlak, cukrovku, glaukóm, pri ochoreniach štítnej žľazy, obličiek alebo prostaty. Nikdy neprekračujte odporúčané podávanie.

  • 19.95 €

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem schudnúť

Môže Vás zaujímať

Bedrový neoprénový pás SAHARA - BodyBulldozer
Fitness uterák PINK EVO - BodyBulldozer
Rukavice HOLLYWOOD dámske - BodyBulldozer
Opasok na suchý zips HOLLYWOOD dámský - BodyBulldozer
Tielko IRON ROSE mätové - BodyBulldozer
Šiltovka ružová - BodyBulldozer
Šejker MISS BODYBULLDOZER ružový 300 ml - BodyBulldozer