Black Burn Micronized 300 g - Stacker2

Dôveryhodný osvedčene silný spaľovač v ochutenej práškovej forme

Tento práškový spaľovač s jeho unikátnim zložením obsahuje nemenej ako 10 kľúčových ingrediencii, podporený vedeckými štúdiami. Stacker mikronizovaný Black Burn je termogenetická formula ktorá prináša najlepšie výťažky pre najlepšie výsledky a obsahuje novú super zložku: malinové ketóny. Ketóny sú použité medzi profesionálnymi atlétmi pre dosiahnutie ich top formy na súťažiach. Spolu s ostatnými kľúčovými ingredianciami ako výťazky z rastlín, ženšenu, čajov, guarany, papriky zažívate s týmto Stacker2 produktom neporovnateľný termogenický výbuch, a ako bonus napomáha zvýšiť odbúranie tuku a potláča pocit hladu a chuť do jedla. V dóze nie sú kapsule ale prášok, ktorý s vodou treba zamiešať. Veľkou výhodou práškového spaľovača je rýchlejšia vstrebateľnosť, vďaka ktorému pôsobí oveľa rýchlejšie než hocijaký iný spaľovač.


NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku5 g
Black Burn Micronized KT3X Blend
550 mg
Bezvodý kofeín
300 mg

ZLOŽENIE

Ketóny maliny, extrakt z Camellia sinensis (list), extrakt z Garcinia Cambogia (štandardizovaný na 50% HCA - kyselina hydroxycitrónová), extrakt z Yerba Mate, cholín bitartrát, Guarana (Paullinia cupana - semeno), Capsicum annuum, sibírsky ženšen, vitamín B12 (ako kyanokobalamín - 10 mch - ODD 400%). Neobsahuje alergény.

Ostatné zložky

Izomaltulóza, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, prírodné farbivo, sladidlo (sukralóza - 36 mg).

DÁVKOVANIE

Ako doplnok výživy zmiešajte 1 odmerku (5g) prášku v 200ml vody a vypite 15 minút pred raňajkami. Druhú dávku užívajte 8 hodín neskôr.

  • 23.90 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem schudnúť

Môže Vás zaujímať

Tielko IRON ROSE mätové - BodyBulldozer
Fitness uterák PINK EVO - BodyBulldozer
Rukavice HOLLYWOOD dámske - BodyBulldozer
Šejker MISS BODYBULLDOZER ružový 300 ml - BodyBulldozer
Opasok na suchý zips HOLLYWOOD dámský - BodyBulldozer
Bedrový neoprénový pás SAHARA - BodyBulldozer