Black Burn Micronized 300 g - Stacker2

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 5 g ( 1 odmerka ), obsah balenia 300 g teda 60 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke Black Burn Micronized KT3X Blend 550 mg, kofeín 300 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 5 g ( 1 odmerka ) s 200 ml vody. Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky, 1 dávku 15 minút pred tréningom, druhú dávku pred raňajkami. Medzi dvomi dávkami treba dodržať 8 hodinový časový odstup. 

Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj žien každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako extrémne silný spaľovač tuku

Dôveryhodný osvedčene silný spaľovač v ochutenej práškovej forme

Tento práškový spaľovač s jeho unikátnim zložením obsahuje nemenej ako 10 kľúčových ingrediencii, podporený vedeckými štúdiami. Stacker mikronizovaný Black Burn je termogenetická formula ktorá prináša najlepšie výťažky pre najlepšie výsledky a obsahuje novú super zložku: malinové ketóny. Ketóny sú použité medzi profesionálnymi atlétmi pre dosiahnutie ich top formy na súťažiach. Spolu s ostatnými kľúčovými ingredianciami ako výťazky z rastlín, ženšenu, čajov, guarany, papriky zažívate s týmto Stacker2 produktom neporovnateľný termogenický výbuch, a ako bonus napomáha zvýšiť odbúranie tuku a potláča pocit hladu a chuť do jedla. V dóze nie sú kapsule ale prášok, ktorý s vodou treba zamiešať. Veľkou výhodou práškového spaľovača je rýchlejšia vstrebateľnosť, vďaka ktorému pôsobí oveľa rýchlejšie než hocijaký iný spaľovač.


OBSAH BALENIA

300 g ( 60 dávok )

DÁVKOVANIE

Ako doplnok výživy zmiešajte 1 odmerku ( 1 dávka = 5 g ) prášku v 200 ml vody a vypite 15 minút pred tréningom a pred raňajkami. Medzi dvomi dávkami treba dodržať 8 hodinový časový odstup.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku5 g
Black Burn Micronized KT3X Blend
550 mg
Bezvodý kofeín
300 mg

ZLOŽENIE

Ketóny maliny, extrakt z Camellia sinensis (list), extrakt z Garcinia Cambogia (štandardizovaný na 50% HCA - kyselina hydroxycitrónová), extrakt z Yerba Mate, cholín bitartrát, Guarana (Paullinia cupana - semeno), Capsicum annuum, sibírsky ženšen, vitamín B12 (ako kyanokobalamín - 10 mch - ODD 400%). Neobsahuje alergény.

Ostatné zložky

Izomaltulóza, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, prírodné farbivo, sladidlo (sukralóza - 36 mg).

Alergény

Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, sója, vajcia, obilniny obsahujúce glutén, výrobky z rýb, morských živočíchov, kôrovcov, arašidy a orechy.

Upozornenie

Stacker Black Burn Micronized obsahuje vysokú dávku kofeínu. Potravinové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Tento produkt sa má používať v spojení s rozumnou stravou a cvičebným programom, aby sa dosiahli najlepšie výsledky. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí. Tento produkt nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, liečiť alebo predchádzať chorobe. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ak používate aj iné doplnky a stimulanty (napríklad kofeín), obráťte sa na odborníka. Nepoužívajte, ak máte ochorenie srdca alebo ciev, vysoký krvný tlak, cukrovku, glaukóm, pri ochoreniach štítnej žľazy, obličiek alebo prostaty. Nikdy neprekračujte odporúčané podávanie.

  • 23.90 €

  • Jednotková cena:
    79,66 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem schudnúť

Môže Vás zaujímať

Tielko IRON ROSE mätové - BodyBulldozer
Fitness uterák PINK EVO - BodyBulldozer
Rukavice HOLLYWOOD dámske - BodyBulldozer
Šejker MISS BODYBULLDOZER ružový 300 ml - BodyBulldozer
Opasok na suchý zips HOLLYWOOD dámský - BodyBulldozer
Bedrový neoprénový pás SAHARA - BodyBulldozer