Bomba cena
Bomba cena

MSM Professional 90 tabl - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
5.95 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 4 tabl, obsah balenia 90 tabl teda 45 dávok
Hlavné zložky: v dennej dávke Methylsulfonylmetán (MSM) 2000 mg, Želatína 880 mg, Vitamín C 240 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 4 tabl s vodou,  Užite 2 tabl ráno a 2 tabl popoludní
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: na údržbu a ochranu kľbového aparátu

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 4 tabl, obsah balenia 90 tabl teda 45 dávok
Hlavné zložky: v dennej dávke Methylsulfonylmetán (MSM) 2000 mg, Želatína 880 mg, Vitamín C 240 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 4 tabl s vodou,  Užite 2 tabl ráno a 2 tabl popoludní
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: na údržbu a ochranu kľbového aparátu


Traja králi: MSM + Vitamín C + Želatína v silnom prevedení
BodyBulldozer MSM Professional obsahuje intenzívnu kombináciu troch vysoko hodnotených látok, ktoré sú aj samostatne osvedčené jednak v praktickom živote pri prevencii a v medicíne ako nevyhnutné doplnky pri liečbe na všetkých stupňoch kľbových zápalov a bolestí. Mimochodom vedecky bolo dokázané že MSM má urýchlujúci účinok na rast vlasov v tendencii az o 30%. Výsledné hodnoty v počtoch: MSM 2000 mg, hydrolyzát želatíny 880 mg, vitamín C 240 mg v dennej porcii. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

VEDECKÉ FAKTY:
MSM ako prirodzená forma organickej sýry. Sýra je minerál a tretím najdôležitejším elementom organizmu. Dámy pozor: takmer až o 30% zvyšuje rast vlasov. MSM je prelomovým liečiteľom zápalových ochorení klbov a susedných šliach, ďalej okrem desiatok pozitívnych vplyvov sa registruje ako uznaným pomocníkom v boji proti starnutiu, podporuje látkovú premenu, zúčastňuje sa v krvnom obehu a imunitnom systéme, dokonca má pozitívný vplyv na správnú funkciu pohlavných orgánov. Na záver ale nie v poslednom rade naozaj funguje ako prevent rôznych alergií.
Vitamín C je výkonným antioxidantom, vo vode rozpustný, hrá absolútnu rolu pri tvorbe kolagénu, pomocou ktorého znásobí liečebnú kapacitu MSM pri zápaloch kľbov. Ďalej spomaľuje procesy starnutia, je výkonným antioxidantom, aj ako vieme mnohokrát pomáha pri zdolaní a prevencii chrípkových ochorení a aktuálne Covidu 19.
Želatína je zdrojom kolagénu, pozitívne pôsobí na kožu a vlasy, aktívne sa stará o premazanie našich klbov a chrupaviek.

OBSAH BALENIA
90 tabl (45 dávok)

DÁVKOVANIE
Dennú dávku (4 tabl) rozdelte na dve časti, a užite ráno 2 tablety a popoludní ďalšie 2 tablety vždy s dostatočným množstvom vody.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 90 tabl
45 dávok
Účinné látky na dennú dávku
4 tabl
Methylsulfonylmetán  (MSM)
2000 mg
Hydrolyzát želatíny880 mg
Vitamín C (kyselina L-askorbová)240 mg

ZLOŽENIE
Metyl-sulfonil-metán (MSM), hydrolyzát želatíny, vitamín C (kyselina L-askorbová), mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
BodyBulldozer MSM Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  BodyBulldozer MSM Professional tablety sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,07 € / tabl

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 recenzií

100%(1)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)