C 1000 + Bioflavonoids 100 kaps - Scitec Nutrition

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 1 kaps, obsah balenia 100 kaps teda 100 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke vitamín C 1000 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 kaps s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka s jedlom.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne  - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitného systému a znižovať únavu a vyčerpanosť


Vitamín C 1000 mg s obsahom šípok a bioflavonoidov 

C 1000 + BIOFLAVONOIDS je zdrojom nasledovných štyroch významných účinných látok: vitamín C, výťažky zo šípok, výťažky z hroznových semien a hesperidín. Formula zabezpečuje 1000 mg vitamínu C. Vitamín C okrem mnohých dobre známych pozitívnych účinkov, prispieva k správnej činnosti imunitného systému, k znižovaniu vyčerpanosti a pocitu únavy, k normálnej tvorbe energie výmenou látok a tiež k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Okrem toho vitamín C vo vyšších dávkach pomáha udržiavať správnu činnosť imunitného systému počas a po intenzívnom tréningu (tento účinok možno dosiahnuť užitím plus 200 mg vitamínu C, nad jeho odporúčanú dennú dávku). Šípky sú plodmi rastliny Rosa Canina (divá ruža), ktoré sa v širokom kruhu aplikujú v ľudovom liečiteľstve. Polyfenoly, nachádzajúce sa v hroznových semenách, sa vyznačujú výnimočnými antioxidačnými účinkami. Hesperidín je bioflavonoidom z citrusov, ktorý sa vyskytuje v prvom rade v citrusoch. Bioflavonoidy sú užitočnými antioxidantmi polyfenolov, pomáhajúce pri ochrane proti účinkom voľných radikálov. Citrusové bioflavonoidy a ich metabolity prispievajú k ochrane zdravia srdcovo cievneho systému a to tým, že minimalizujú poškodenia, spôsobené voľnými radikálmy a podporujú kapilárnu integritu. V kapsulách na rastlinnom, vegetariánskom základe, vyznačujúcich sa aj odolnosťou proti kyselinám- zabezpečujúce optimálny transport účinných látok!

OBSAH BALENIA

100 kaps ( 100 dávok )

DÁVKOVANIE

Užívajte denne 1 kapsulu počas jedla.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku1 kaps
Vitamin C
1000 mg
Extrakt z hroznových jadier
25 mg
Extrakt zo šípok
50 mg
Hesperidin
25 mg

ZLOŽENIE

Kyselina L-askorbová, hydroxypropylmethylcelulóza (hypromelóza), Rosa canina (ovocie) výťažky v pomere 10:1, protihrudkujúca látka: stearát horečnatý, Vitis vinifera (semená) výťažky v pomere 20:1, hesperidín získaný z plodov Citrus aurantium (93%), stabilizátor: gelanová guma, farbivo: oxid titaničitý.

Alergény

Obsahuje mlieko. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy. Obsahuje sójový lecitín. 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte uzamknuté pred malými deťmi!

  • 6.55 €

  • Jednotková cena:
    0,06 € / kaps

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem zdravo žiť

Môže Vás zaujímať