Carnitine 100000 1000 ml - Nutrend

Množstvá a parametre: tekutá konzistencia, veľkosť jednej dávky 60 ml, obsah balenia 1200 ml teda 12 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke l-carnitín 1000 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 10 ml  s dostatočným množstvom vody nalačno. Denné odporúčané množstvo 1 dávka ( 10 ml ) nalačno.  V tréningové dni 1 dávku 30 minút pred tréningom. V netréningové dni 1 dávku ráno nalačno.

Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj žien každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako silný spaľovač tuku a ľahký energizér


Karnitín  v tekutej forme bez cukru

Nutrend L-Carnitine 100000 je doplnok stravy určený pre podporu spalovania tuku a efektivnešie využívanie zásob tuku. Balenie 1 liter obsahuje 100 dávok s pridaním vitamínu B5 a B6 navyše neobsahuje cukor. Karnitín je bezpečná živina zastúpená v potravinách. Táto aminokyselina sa v istom množstve produkuje aj v ľudskom organizme, pričom má rozhodujúcu úlohu pri odbúravaní tukov, ako aj pri energizácii nášho organizmu. Mastné kyseliny uvoľnené z tukových tkanív sa premiestnia jedine pomocou karnitínového transportného systému a nakoniec sa spaľujú v mitochondriách. Karnitín napomáha udržať normálnu srdcovú funkciu, zabraňuje nahromadeniu kyseliny mliečnej vo svaloch, zlepšuje ich zásobovanie kyslíkom, čím zvyšuje vytrvalosť a odďaľuje únavu. Karnitín napomáha odbúravaniu tuku, v prípade užitia pred záťažou (tréning), posilňuje efekt spaľovania.

OBSAH BALENIA

1000 ml ( 100 dávok )

DÁVKOVANIE

  Maximálna denná dávka je 10 ml. Dávku vypite ráno nalačno alebo 30 minut pred fyzickým výkonom. Neprekračujte doporučené dávkovanie.

  NUTRIČNÉ HODNOTY

  Účinné látky na jednu dávku10 ml
  Energetická hodnota3 kcal / 12 kj
  Tuky0 g
  Sacharidy0 g
  Vláknina0 g
  Bielkoviny0,5 g
  L-karnitín1000 mg
  Vitamín B5
  6 mg
  Vitamín B6
  1,4 mg

  ZLOŽENIE

  príchuť citrón: voda, L-karnitín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, emulzia citrón (aróma, farbivo E-104 – môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), konzervačná látka sorban draselný, kalcium D-pantotenát (vitamín B5), konzervačná látka benzoan sodný, sladidlá acesulfám K a sukralóza, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), sladidlo steviol - glykosidy.

  príchuť pomaranč: voda, L-karnitín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, emulzia pomaranč (aróma, farbivá E-104 a E-110 – môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), konzervačná látka sorban draselný, kalcium D-pantotenát (vitamín B5), konzervačná látka benzoan sodný, sladidlá acesulfam K a sukralóza, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), sladidlo steviol - glykosidy.

  príchuť višňa: voda, L-karnitín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, emulzia višňa (aróma, farbivá E-122, E-124 – môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a E-132), konzervačná látka sorban draselný, kalcium D-pantotenát (vitamín B5), konzervačná látka benzoan sodný, sladidlá acesulfam K a sukralóza, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), sladidlo steviol - glykosidy.

  Upozornenie

  Nenahradzuje pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a kojacie ženy! Ukladajte mimo dosah detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

  • 14.40 €

  Príchuť

  Balenie

  Množstvo

  Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

  Štítky: chcem schudnúť

  Môže Vás zaujímať

  Fitness uterák PINK EVO - BodyBulldozer
  Opasok na suchý zips HOLLYWOOD dámský - BodyBulldozer
  Rukavice HOLLYWOOD dámske - BodyBulldozer
  Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
  Bedrový neoprénový pás SAHARA - BodyBulldozer