Casein Zero 908 g - BioTechUSA

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 30 g  ( 1 zarovnaná odmerka = 2 kopcovite lyžice ), obsah balenia 908 g teda 30 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 24 g 

Neobsahuje: lakóz, cukor, glutén

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 30 g  ( 1 zarovnaná odmerka = 2 kopcovite lyžice ) prášku s 450 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka pred spaním.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty

Pomaly sa vstrebávajúci proteín bez laktózy, bez gluténu a bez cukru

Casein Zero obsahuje iba pomaly sa vstrebávajúci proteín – kezeinát vápenatý, ktorý dodáva vašim svalom živiny počas dlhej doby, pretože trávenie kazeínových proteínov zaberie až 8 hodín. Nové zloženie je vhodné aj pre ľudí trpiacich laktózovou intoleranciou. Pripravte sa na party s proteínovým produktom Casein Zero a dobre sa postarajte o vaše svaly. Užívanie proteínových nápojov je rýchlym, vhodným a vysoko efektívnym spôsobom ako zabezpečiť telu potrebné bielkoviny. Všetko čo potrebujete je proteínový prášok, šejker a voda alebo mlieko. Proteínový prášok je ľahko stráviteľný v porovnaní s konzumáciou veľkého množstva mäsa a nespôsobuje prekyslenie žalúdka. Proteínový prášok môže byť získaný z mlieka, rovnako ako aj zo zvierat a rastlín, alebo ich kombináciou. Vstrebávanie proteínov môže byť rýchle (30-40 minút), mierne (1-2 hodiny) a pomalé (viac ako 2 hodiny).Casein Zero rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku30 g
Energetická hodnota114 kcal / 484 kj
Tuky0,84 g
z toho nasýtené
0,54 g
Sacharidy0,72 g
z toho cukry
0,06 g
Bielkoviny
24 g
Soľ0,48 g

Charakteristický profil aminokyselín na jednu dávku
30 g
Valín, Izoleucín, Leucín, Histidín, Lyzín, Metionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán splu
10 g
Tyrozín, Arginín, Cysteín, Prolín, Glutamín, Kyselina glutámová spolu
9 g
Alanín, Kyselina asparágová, Glycín, Serín spolu
4 g

ZLOŽENIE

Príchuť čokoláda

Kazeinát vápenatý (85%), kakaový prášok, nehydrogenovaný a čiastočne hydrogenovaný kokosový tuk (obsahuje mlieko), arómy, soľ, zahusťovadlo (sodná soľ karboxymetylcelulózy), emulgátor (sójový lecitín), regulátor kyslosti (vínany draselné), sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), vanilín.

Príchuť jahoda

Kazeinát vápenatý (89%), arómy, nehydrogenovaný a čiastočne hydrogenovaný kokosový tuk (obsahuje mlieko), arómy, soľ, zahusťovadlo (sodná soľ karboxymetylcelulózy), emulgátor (sójový lecitín), regulátor kyslosti (vínany draselné), sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), farbivo (Allura červená AC)**.

**Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Príchuť vanilka

Kazeinát vápenatý (90%), arómy, nehydrogenovaný a čiastočne hydrogenovaný kokosový tuk (obsahuje mlieko), arómy, soľ, zahusťovadlo (sodná soľ karboxymetylcelulózy), emulgátor (sójový lecitín), regulátor kyslosti (vínany draselné), sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), vanilín, farbivo (Tartrazín)**.

**Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

DÁVKOVANIE

Zmiešajte 1 dávku (30 g = 1 zarovnaná odmerka = 2 kopcovite lyžice) prášku s 450 ml vody. Užívajte pred spaním. 

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Alergény

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

  • 27.21 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu

Môže Vás zaujímať

Fitness uterák BATTALION - BodyBulldozer
Tielko POWER LEGION ELITE 111 čierne - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-modré - BodyBulldozer
Kovové Háky MASSIVE čierno-modré - BodyBulldozer