Bomba cena
Bomba cena

Chromium Picolinate 100 tabl - Scitec Nutrition

4,20 € s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 1 tabl, obsah balenia 100 tabl teda 100 dávok Hlavné zložky: v každej dávke chróm 200 mcg Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tabl s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka ( 1 tabl ) s jedlom. Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov  každodenne - hlavne v diéte pre hobby aj professionálnych športovcov Na čo slúži: znižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, pomáha regulovať chuť do jedla Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 1 tabl, obsah balenia 100 tabl teda 100 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke chróm 200 mcg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tabl s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka ( 1 tabl ) s jedlom.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - hlavne v diéte pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: znižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, pomáha regulovať chuť do jedlaChróm pikolinát bez droždia

Chróm, je veľmi potrebnou minerálnou látkou, pretože pomáha pri sacharidovej premene a optimalizuje hladinu glukózy. Nedostatok chrómu môže vyústiť v nízku hladinu cukru alebo inzulínovú rezistenciu, prípadne necitlivosť tkanív na inzulín čiže cukrovku, obezitu a hypoglykémiu.

OBSAH BALENIA
100 tabl ( 100 dávok )

DÁVKOVANIE
Užite 1 tabletku denne k jedlu.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 100 tabl100 dávok
Účinné látky na jednu dávku
1 tabl
Chróm
200 mcg

ZLOŽENIE
Látka pre zvýšenie objemu: hydrogénfosfát draselný, mikrokryštalická celulóza; pikolinát chrómu (III), látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: stearát horečnatý

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec Chromium Picolinate sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec Chromium Picolinate tablety sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)