Citrulline Malate 300 g - BioTechUSA

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 3 g ( 1 odmerka - 1 zarovnaná čajová lyžička ), obsah balenia 300 g teda 100 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke L-citrulín DL-malát 3000 mg 

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 3 g ( 1 odmerka = 1 zarovnaná čajová lyžička ) s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka.  Len v tréningové dni 1 dávku 15-30 minút pred tréningom.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, potláča únavu, funguje ako energizér bez stimulantov

Nápojový prášok s obsahom citrulín malátu pre maximálny výkon

L-citrulín je neesenciálna (podmienečne esenciálna) aminokyselina - mikronutrient, ktorý si telo nedokáže vyprodukovať v potrebnom množstve. Najčastejšie k tomu dochádza v období so zvýšenou záťažou, preto je jeho dopĺňanie formou výživového doplnku dôležité. Citrulín môžete nájsť vo väčšom množstve napríklad v melóne. L-citrulín malát je synergickou kombináciou aminokyseliny L-citrulín a kyseliny jablčnej. Kyselina jablčná (malát) je organická kyselina, ktorá sa nachádza v prírode (napríklad v jablkách). L-citrulín je aminokyselina z ktorej si telo vyrába L-arginín a L-ornitín. Toto zloženie je veľmi populárne medzi športovcami. L-Citrulline Malate rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku3 g
Energetická hodnota4,5 kcal / 19,4 kj
Tuky0 g
Sacharidy0,12 g
z toho cukry
0,01 g
Bielkoviny
0 g
Soľ
0 g
L-citrulín DL-malát
3000 mg

ZLOŽENIE

Bez príchute

L-citrulín (46%), kyselina jablčná, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý).

Zelené jablko

L-citrulín (46%), kyselina jablčná (46%), aróma, sladidlo (sukralóza), regulátor kyslosti (vínany draselné), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), farbivá (tartrazín**, indigotín). **Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

DÁVKOVANIE

Zmiešajte 1 dávku (3 g = 1 odmerka = 1 zarovnaná čajová lyžička ) prípravku s 200 ml vody. Užívajte 1 dávku 15-30 minút pred tréningom.

  • 14.95 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: pumpa

Môže Vás zaujímať

Tielko POWER LEGION 152 sivé camo - BodyBulldozer
Rukavice ACTIVE unisex - BodyBulldozer
Opasok HARD - BodyBulldozer
  • Produkt s darčekom

Opasok HARD - BodyBulldozer

Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Kovové Háky MASSIVE čierno-červené - BodyBulldozer