Collagen 300 g - Weider

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 10 g, obsah balenia 300 g teda 30 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke kolagén, kyselina hyalurónová 12 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 10 g s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka ( 10 g ) s vodou najideálnejšie ráno nalačno.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: na údržbu a  ochranu kľbového aparátu, kostí, šliach, chrupaviek, kože, nechtov a vlasov


Patentovaný kostný kolagén podporujúci Váš krásny vzhľad bez alergií

Weider Collagen  je úplne nový level funkčnosti, ideálna starostlivosť o zdravie pre Vaše kĺby, , vlasy, nechty, pokožku a riasy. Tento doplnok výživy obsahuje kolagén peptidov s vysokou biologickou hodnotou, čím prispieva k zdraviu kostí a chrupaviek. Obsahuje tiež kyselinu hyalurónovu, horčík a vitamín C.Kolagén je bielkovina prítomná v spojivovom tkanive a je kľúčom ku pružnosti a regenerácii kože, kostiam a chrupavkám. Zložky Weider je Kolagén útočisko boli starostlivo vybrané na stimuláciu produkcie kolagénu a pomoc regenerácie kostí a chrupaviek. Okrem toho je jeho výnimočná formula ideálnou pre ochranu pokožky pred starnutím a oxidačným stresom. Kolagén má nízky obsah tuku a cukru a ľahko sa mieša. Je ideálny pre všetky vekové kategórie, či už ste mladí a chcete, aby vaše kĺby, udržali krok v tréningu, alebo vaše kĺby začali vykazovať známky vyčerpania. Kolagén má neutrálnu chuť a obsahuje len sladidlo extrahované zo Stevia.

Čo robí kolagén od Weider odlišný od iných kolagénov?

Kolagénové peptidy (100% Peptan®): Jeho bioaktívne peptidy pochádzajú z kostného kolagénu. Hydrolyzovaný kolagén je ľahko stráviteľný a vstrebateľný preto je veľmi dobre znášanlivý. Okrem toho, neprodukuje žiadne potravinové alergie.

Nie všetky kolagény sú rovnaké:

Kolagény možno klasifikovať podľa ich pôvodu. Peptan® je kolagén typu I, rovnako ako ten ktorý nájdete v ľudských kostiach a koži. Peptan® sa vyrába vďaka najlepším výrobným procesom. Peptan® je najkvalitnejším označením kolagénu a jeho účinnosť bola schválená klinickými štúdiami. Neobsahuje žiadne prísady ani konzervačné látky.

OBSAH BALENIA

300 g ( 30 dávok )

DÁVKOVANIE

Jedna porcia na deň (10 g rozmiešať v s 200 ml vody)

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinmné látky na jednu dávku10 g
Energetická hodnota34,6 kcal / 146 kj
Tuky0 g
Cukry0 g
Bielkoviny
8,55 g
Vláknina
0 g
Soľ
0,13 g
Vitamín C
80 mg
Magnézium
57,4 mg
Kyselina Hyalurónová
12 mg

ZLOŽENIE

Peptid Hydrolyzovaný z kostného kolagénu (100% Peptan ®), magnézium citrát, L-askorbová kyselina (vitamín C), kyselina hyalurónová a sladidlo: Stevia extrakt (steviol glykozidy). Môže obsahovať laktózu, sóju, lepok a vajcia stopy.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prípravok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote do 25°C, mimo dosahu detí. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

  • 11.35 €

  • Jednotková cena:
    37,83 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem zdravo žiť, chcem krajšiu pleť vlasy a nechty, zdravé a silné kĺby

Môže Vás zaujímať

Fitness uterák PINK EVO - BodyBulldozer
Rukavice HOLLYWOOD dámske - BodyBulldozer
Bedrový neoprénový pás SAHARA - BodyBulldozer
Tielko IRON ROSE pink - BodyBulldozer
Šiltovka ružová - BodyBulldozer
Šejker IRON ROSE fiaľový 600 ml - BodyBulldozer
Šejker MISS BODYBULLDOZER ružový 300 ml - BodyBulldozer