Complete BCAA 300 g - Stacker2

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 5 g ( 1 odmerka ), obsah balenia 300 g teda 60 dávok

Hlavné zložky:  v každej dávke BCAA v pomere 3:1:1 5000 mg 

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 5 g ( 1 odmerka ) BCAA prášku s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 2 - 3 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred , 1 dávku počas a 1 dávku ihneď po tréningu prípadne poslednú dávku pred spaním. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami počas dňa.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty

V prémiovej kvalite až 5000 mg čisté BCAA s vyšším pomerom 3:1:1

Complete BCAA obsahuje 60 x 5 gramov vysoko účinného komplexu BCAA. Sú to mikronizované BCAA s neutrálnou chuťou. Tento produkt môžete používať samostatne, alebo zmiešať do pre-workoutu, dokonca môžete pridávať do proteinového šejku. Praktické balenie ako rýchlouzatvárateľné vrecko sa stane Vaším vďačným pomocníkom, umožňujúci opakované uzatváranie sáčku. Complete BCAA obsahuje BCAA prémiovej kvality s lepším pomerom 3: 1: 1. Dávka L-leucínu je trikrát vyššia ako L-izoleucín a L-valín. Leucín je najcennejšou aminokyselinou pre športovcov. Má anabolické a anti-katabolické účinky, čo znamená, že zvyšuje proteínovú syntézu o 16%, podľa vedeckých výskumníkov. Bodybuilderi vo všetkých vekových kategóriách sa rýchlejšie zotavia a vytvoria viac svalov, ak sú ich potraviny bohaté na BCAA.

OBSAH BALENIA

300 g ( 60 dávok )

DÁVKOVANIE

Jedna dávka predstavuje 5g ( 1 odmerka ) BCAA prášku s 200 ml vody. Denná dávka predstavuje 2 - 3 dávky. Prípravok sa dá spolu konzumovať s pre-workoutmi alebo s proteínovými nápojmi s pridaním jednej odmerky do šejku pre zvýšenie príjem BCAA.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku5 g ( 1 odmerka )
Energetická hodnota118 kcal / 494 kJ
Tuky
0 g
Sacharidy
0 g
Bielkoviny
5 g
BCAA komplex (3:1:1) ako (L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín)
5000 mg

ZLOŽENIE

High performance BCAA complex (3:1:1) - Vysoko účinný BCAA komplex (3:1:1) 5000mg (L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín), izomaltulóza, kremičitan vápenatý. Výrobok neobsahuje látky dopingového charakteru.

Alergény

Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, sója, vajcia, obilniny obsahujúce glutén, výrobky z rýb, morských živočíchov, kôrovcov, arašidy a orechy.

Upozornenie

Stacker Complete BCAA je potravinový doplnok. Potravinové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Tento produkt sa má používať v spojení s rozumnou stravou a cvičebným programom, aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí. Tento produkt nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, liečiť alebo predchádzať chorobe. Obsahuje umelé sladidlá. Nikdy neprekračujte odporúčanú dávku.

  • 12.40 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu

Môže Vás zaujímať

Tričko BATTALION 3 zelené camo - BodyBulldozer
Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-modré - BodyBulldozer
Mikina BATTALION 2 sivá - BodyBulldozer