Crea-Bomb 25 x 11 g - Scitec Nutrition

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 6 g ( polovica vrecúška ), obsah balenia 275 g teda 50 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke 6 zložkový kreatín  5000 mg 

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky  6 g ( polovica vrecúška ) s 400 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1- 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred alebo počas tréningu a 1 dávku po tréningu. V netréningové dni  1 - 2 dávky medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu - výkon - vytrvalosť

Jedinečná kreatínová zmes s viacerými zložkami

Kreatín Crea Bomb predstavuje unikátnu kombináciu šiestich foriem kreatínu a je ochutený. Obsahuje trikreatín malát a dikreatín malát, Micron Tec-mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín ethyl ester, kreatín orotát a kreatín glukonát. Navyše sa v ňom nachádza taurín, aminokyselina, ktorá pomáha zväčšovať objem buniek.

OBSAH BALENIA

275 g ( 50 dávok )

DÁVKOVANIE

1 dávku ( 6 g = 3/4 odmerky ) rozmiešajte v 400ml vody. Užite jednu dávku kreatínu na každých 15 kg telesnej hmotnosti počas nasycovacej fázy a rozdeľte rovnomerne počas dňa. Po nasycovacej fáze (prvých 5 dní) znížte dávku na 6  - 12 gramov denne. Pre efektívnejšie výsledky kombinujte s gainerom. 

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku6 g
Kreatínová zmes CREA-BOMB matrix
5000 mg

ZLOŽENIE

Kreatín monohydrát, taurín, prírodná a umelá aróma (grapefruit), oxid horečnatý, mikronizovaný kreatín monohydrát, kyselina (kyselina citrónová), sladidlá (acesulfám-K, sukralóza), nosič (trikalciumfosfát), farbivá (riboflavín, E122), kreatín citrát, kreatín fosfát, kreatín pyruvát, KreAlkalyn®, kyselina jablčná, nikotínamid.

Alergény

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, zeleru, rýb a kôrovcov.

Upozornenie

Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy ani zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí! Odporúčanú dennú dávku neprekračujte!

  • 12.10 €

  • Jednotková cena:
    44 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem silu, chcem výkon, chcem pribrať

Môže Vás zaujímať

Fitness uterák BATTALION - BodyBulldozer
Tielko POWER LEGION ELITE 113 hnedé camo - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-modré - BodyBulldozer
Kovové Háky MASSIVE čierno-červené - BodyBulldozer