Crea Star 270 g - Scitec Nutrition

6 komponentný kreatínový matrix s obsahom 13 aktívnych účinných látok

Crea star so svojim vynikajúcim obsahom kreatínu, vyvoláva v tvojich svaloch explóziu. Vo viacerých formách zabezpečuje najpopulárnejší, a najviac vedecky skúmaný kreatín monohydrát vo viacerých formách (napr. Kre-Alkalyn®, pufrovaný kreatín monohydrát), spolu s inými derivátmi kreatínu. Je vedecky dokázané, že v takomto množstve aplikovaný kreatín (aspoň 3 g denne), zvyšuje výkon pri vykonávaní cvičení v sériách, s krátko trvajúcou výbušnou silou, akým je napríklad cvičenie s činkami, alebo intervalový kardio tréning. CREA/Absorp matrix svojím patentovaným CreaPep™ inzulín stimulujúcimi peptidmi podporuje viacerými cestami využiteľnosť kreatínu, čo vedie k jeho lepšej vstrebávateľnosti. GlutaZorb™, je stabilnou formou rozpusteného glutamínu, zabezpečuje, aby sa 100 percent tejto aminokyseliny dostalo do krvného obehu. Glukoronlakton a taurín sú nevyhnutné pre činnosť svalstva a sú častými zložkami energetických nápojov / energizérov. Horčík prispieva k správnej syntéze bielkovín, k rovnováhe elektrolytov, ale tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov. Horčík a vitamín B3 prispievajú k správnej činnosti nervového systému (neurotransmisie a svalové kontrakcie, vrátane srdcového svalu), k tlmeniu únavy a pocitu vyčerpanosti, k normálnej tvorbe energie premenou látok, a tiež k normálnej psychickej činnosti.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku9 g
Kreatínový matrix ako (Creatine Monohydrate, MicronTec micronized Creatine Monohydrate, Creatine Anhydrous, Creatine Citrate, Creatine Pyruvate, Kre-Alkalyn® (buered Creatine Monohydrate)
5000 mg
CRE/Absorp matrix ako (Taurine (500 mg), Glucuronolactone (300 mg), CreaPep™ (100 mg), GlutaZorb™ (100 mg)
1000 mg
Support matrix ako (Magnesium Oxide powder (109.5 mg), Malic Acid (10 mg), Nicotinamide (2.52 mg)
122 mg
Vitamín B3 (Niacín)
2,5 mg
Horčík
56,8 mg

DÁVKOVANIE

Vymiešajte 1 dávku (9g – 2/3 dávkovacej odmerky) v 400 ml vody. Počas „nabíjacej fázy“ konzumujte na každých 15 kilogramov telesnej hmotnosti jednu dávku Crea-Star denne (týmto spôsobom kreatín rýchlejšie naplní svaly). Po 5 dňoch konzumujte pre zachovanie hladiny len 1 dávku denne. V prípade, ak chcete plniacu fázu vynechať, začnite od začiatku konzumovať len jednu dávku.

Upozornenie

Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy ani zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí! Odporúčanú dennú dávku neprekračujte!

  • 12.38 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem silu, chcem pribrať, chcem výkon

Môže Vás zaujímať

Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Šejker RAW POWER zelený 600 ml - BodyBulldozer
Opasok HARD - BodyBulldozer
  • Produkt s darčekom

Opasok HARD - BodyBulldozer

Rukavice IRON čierno-červené - BodyBulldozer