Crea Star 540 g - Scitec Nutrition

15,90 € s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 9 g ( 2/3 odmerky ), obsah balenia 540 g teda 60 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke 6 zložkový kreatín  5000 mg 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky  9 g ( 2/3 odmerky ) s 400 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1- 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred alebo počas tréningu a 1 dávku po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami.
Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov  každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu - výkon - vytrvalosť Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 9 g ( 2/3 odmerky ), obsah balenia 540 g teda 60 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke 6 zložkový kreatín  5000 mg 

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky  9 g ( 2/3 odmerky ) s 400 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1- 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred alebo počas tréningu a 1 dávku po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu - výkon - vytrvalosť

6 komponentný kreatínový matrix s obsahom 13 aktívnych účinných látok

Crea star so svojim vynikajúcim obsahom kreatínu, vyvoláva v tvojich svaloch explóziu. Vo viacerých formách zabezpečuje najpopulárnejší, a najviac vedecky skúmaný kreatín monohydrát vo viacerých formách (napr. Kre-Alkalyn®, pufrovaný kreatín monohydrát), spolu s inými derivátmi kreatínu. Je vedecky dokázané, že v takomto množstve aplikovaný kreatín (aspoň 3 g denne), zvyšuje výkon pri vykonávaní cvičení v sériách, s krátko trvajúcou výbušnou silou, akým je napríklad cvičenie s činkami, alebo intervalový kardio tréning. CREA/Absorp matrix svojím patentovaným CreaPep™ inzulín stimulujúcimi peptidmi podporuje viacerými cestami využiteľnosť kreatínu, čo vedie k jeho lepšej vstrebávateľnosti. GlutaZorb™, je stabilnou formou rozpusteného glutamínu, zabezpečuje, aby sa 100 percent tejto aminokyseliny dostalo do krvného obehu. Glukoronlakton a taurín sú nevyhnutné pre činnosť svalstva a sú častými zložkami energetických nápojov / energizérov. Horčík prispieva k správnej syntéze bielkovín, k rovnováhe elektrolytov, ale tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov. Horčík a vitamín B3 prispievajú k správnej činnosti nervového systému (neurotransmisie a svalové kontrakcie, vrátane srdcového svalu), k tlmeniu únavy a pocitu vyčerpanosti, k normálnej tvorbe energie premenou látok, a tiež k normálnej psychickej činnosti.

OBSAH BALENIA
540 g ( 60 dávok )

DÁVKOVANIE
Vymiešajte 1 dávku (9g – 2/3 dávkovacej odmerky) v 400 ml vody. Počas „nabíjacej fázy“ konzumujte na každých 15 kilogramov telesnej hmotnosti jednu dávku Crea-Star denne (týmto spôsobom kreatín rýchlejšie naplní svaly). Po 5 dňoch konzumujte pre zachovanie hladiny len 1 dávku denne pred tréningom. V prípade, ak chcete plniacu fázu vynechať, začnite od začiatku konzumovať len jednu dávku.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 540 g60 dávok
Účinné látky na jednu dávku
9 g = 2/3 odmerky
Vitamín B3 - ( niacín )2,5 mg
Horčík56,8 mg
6 komponentná kreatínová zmes5000 mg
          z toho kreatín ako
Kreatín monohydrát
MicronTech mikronizovaný kreatín
Kreatín bezvodý
Kreatín citrát
Kreatín pyruvát
Kre-Alkalyn® (pufrovaný kreatín monohydrát)
4415 mg
CRE/Absorp Matrix
1000 mg
          z toho Taurín500 mg
          z toho Glukoronlakton300 mg
          z toho CreaPep™100 mg
          z toho GlutaZorb™100 mg
Support matrix122 mg
          z toho Oxid horečnatý
109,5 mg
          z toho Kyselina jablčná10 mg
          z toho Nikotinamid2,52 mg

ZLOŽENIE
Príchuť cola: 
kreatín monohydrát, emulgátor: glycerín-monostearát; aróma koly, látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová; taurín, D-glukuronolakton, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; oxid horečnatý, farbivo: síran amónny karamel; CreaPep [hydrolyzovaná srvátková bielkovina, micelárny kazeín (mlieko)], GlutaZorb (instantný L-glutamín), mikronizovaný kreatín monohydrát, zahusťovadlo: xantánová guma; bezvodý kreatín, kreatín citrát, kreatín pyruvát, Kre-Alkalyn® pufrovaný kreatín monohydrát, kyselina DL-jablčná, nikotínamid.
Príchuť melón: kreatín monohydrát, emulgátor: glycerín-monostearát; melónová aróma, taurín, D-glukuronolakton, látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová; oxid horečnatý, CreaPep [hydrolyzovaná srvátková bielkovina, micelárny kazeín (mlieko)], GlutaZorb (instantný L-glutamín), sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; mikronizovaný kreatín monohydrát, zahusťovadlo: xantánová guma; farbivá: cvilková šťava, karmazin***, bezvodý kreatín, kreatín citrát, kreatín pyruvát, Kre-Alkalyn® pufrovaný kreatín monohydrát, kyselina DL-jablčná, nikotínamid

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec Crea Star sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec Crea Star kreatínový prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)