Crea7in 300 g - GymBeam

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 10 g ( 2 odmerky ), obsah balenia 300 g teda 30 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke  kreatínová zmes zo 7 druhov kreatínu 4800 mg

Neobsahuje: tuk

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 10 g ( 2 odmerky ) prášku s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1- 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred alebo počas tréningu prípadne 1 ďalšiu dávku medzi jedlami. V netréningové dni  1 - 2 dávky medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu - výkon - vytrvalosť

Viaczložková zmes pozostávajúca zo 7 druhov kreatínu

Kreatín Crea7in je viaczložkový kreatín, ktorý pozostáva zo 7 druhov kreatínu pre zlepšenie výkonu, zvýšenie svalovej sily a rastu svalovej hmoty. Tento super kreatínový vzorec zabezpečí rýchlu a kvalitnú dávku ultra čistých zdrojov kreatínu priamo k svalom, zlepší regeneráciu, zotavovanie a vytrvalosť. Je posilnený o aminokyselinu L-Citrulín, ktorá prirodzene zvyšuje hladinu arginínu, ornitínu a syntézu NO, a preto rýchlo prekrví sval, zvýši úroveň sily a zlepší vytrvalosť. Crea7in je viaczložkový kreatín, ktorý tvorí super koncentrovaný vzorec až 7 osvedčených druhov kreatínu pre zlepšenie výkonu, zvýšenie svalovej sily a rastu svalovej hmoty. Tento multikreatínový komplex zvyšuje úroveň kreatínu vo svaloch vďaka zlepšenej absorpcii a lepšej biologickej dostupnosti. Je posilnený o účinky aminokyseliny L-Citrulín, ktorá je dôležitým zásobným zdrojom bunkového L-arginínu a rýchly zdroj oxidu dusnatého. Prirodzene zvyšuje hladinu arginínu a ornitínu a teda aj syntézu NO. Vďaka tomu veľmi rýchlo prekrví sval, zvýši úroveň sily a zlepší vytrvalosť. Crea7in využíva technológiu multi zdrojov, čo zabezpečí rýchlu a kvalitnú dávku ultra čistých zdrojov kreatínu priamo k svalom a zvýši ich schopnosť regenerovať adenosintrifosfát (ATP). ATP je primárnym zdrojom anaeróbnej energie a počas intentívneho tréningu sa rýchlo vyčerpáva. Výsledkom je únava a svalové zlyhanie. Vtedy prichádza na rad Cre7in so svojimi výkonnými molekulami, ktoré sa menia do molekúl nazývaných kreatínfosfát, ktorý slúži ako zásobník pre regeneráciu ATP. Crea7in preto pomáha rýchlejšiemu zotaveniu medzi sériami. Táto zmes kreatínov pomôže svalom dostať sa do anabolického stavu aj po náročnom tréningu, čím podporí opravu poškodeného tkaniva. Kombinácia týchto zložiek dopĺňa unaveným svalom živiny a štartuje proces obnovy svalov. To má za následok nárast svalovej hmoty a zvýšenie sily. Navyše podporuje explozívnu energiu a celkový výkon. Ak chcete zlepšiť svoj športový výkon, vytrvalosť, silu a svalový rast, Crea7in je tá správna voľba.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku10 g
Energetická hodnota23 kcal / 97 kj
Tuky
0 g
Sacharidy
4 g
z toho cukry
2 g
z toho škrob
0,4 g
Bielkoviny
0,06 g
Soľ
0,001 g
Mikronizovaný kreatín monohydrát
1000 mg
Pufrovaný kreatín monohydrát
1000 mg
Kreatín fosfát
1000 mg
Kreatín citrát
500 mg
Kreatín pyruvát
500 mg
Kreatín hydrochlorid
500 mg
Tri-kreatín malát
300 mg
Alfa-ketoglutarát vápenatý
100 mg
Dextróza
1,6 g
Maltodextrín
1,6 g
Fruktóza
0,4 g
Waxy maizetm (modifikovaný škrob)
0,4 g
Sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa
100 mg
z toho ginsenoid
0,8 mg
L-citrulín DL-malát (1:1)
100 mg
z toho L-citrulín
56 mg

ZLOŽENIE

Príchuť citrón: dextróza, maltodextrín, kreatín fosfát, pufrovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín pyruvát, kreatín hydrochlorid, príchute, fruktóza, waxy maizetm (modifikovaný škrob), tri-kreatín malát, kyselina citrónová, sladidlá (sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa, L-citrlín DL-malát (1:1), farbivo (tartrazín).

DÁVKOVANIE

Odporúčame zmiešať 2 odmerky (10 g) produktu s 250 ml studenej vody a konzumovať 1 alebo 2 dávky denne medzi jedlami. V tréningové dni užívajte 1 dávku 30 minút pred alebo počas vášho tréningu.

  • 9.95 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem silu, chcem výkon

Môže Vás zaujímať

Šejker BODYBULLDOZER modrý 600 ml - BodyBulldozer
Fitness uterák BATTALION - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Tričko VICTORY 131 tmavo sivé - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-červené - BodyBulldozer
Kovové Háky MASSIVE čierno-oranžové - BodyBulldozer