Creatine Monohydrate 1000 g - GymBeam

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 5 g, obsah balenia 1000 g teda 200 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke kreatín monohydrát 5000 mg 

Neobsahuje: kalorietuk, cukor, bielkoviny

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 5 g prášku s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1- 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku pred alebo počas tréningu a prípadne 1 ďalšiu dávku medzi jedlami. V netréningové dni  1 - 2 dávky medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu - výkon - vytrvalosť

Len čisto 100% kreatín monohydrát bez tuku bez cukru bez kalorie

Kreatín 100% Monohydrát je produkt na báze kreatínu, ktorý je telu vlastná látka nachádzajúca sa v ľudskom tele, a preto nemá žiadne vedľajšie účinky. Vo svaloch je potrebný pre dodávanie fosfátových skupín na regeneráciu spotrebovanej ATP, a preto slúži ako zásoba bunkovej energie pre svaly. Kreatín ma navyše schopnosť zväčšovať objem svalových buniek a syntetizovať proteín, no primárne je určený na zvýšenie výkonu, ktoré zabezpečuje tvorba látky ATP a extrémny nárast sily. Kreatín monohydrát zvyšuje celkovú kreatínovú zásobu vo svaloch, ako voľný kreatín a kreatín fosfát. Zvýšenie množstva kreatínu v tele prostredníctvom Kreatínu 100% Monohydrate pôsobí na rast svalovej hmoty a sily, a taktiež na zlepšenie výkonov a celkového zdravotného stavu. Látku kreatín možno v menších množstvách prijímať z potraviny, nachádza sa hlavne v červenom mäse a rybách, alebo prostredníctvom doplnku, kde je ho podstatne viac. V dnešnej dobe je neodmysliteľným suplementom pri budovaní svalovej hmoty, sily alebo objemu. Kreatín 100% Monohydrát je veľmi vhodný aj pre vegetariánov, vzhľadom na to, že nekonzumujú mäso a teda ich množstvo kreatínu v tele je nižšie. 

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku5 g
Energetická hodnota0 kcal / 0 kj
Tuky0 g
Sacharidy0 g
Bielkoviny0 g
Kreatín Monohydrát
5000 mg

ZLOŽENIE

100% kreatín monohydrát

DÁVKOVANIE

Pridajte 5 g kreatín monohydrátu do vody, premiešajte v šejkri a môžete konzumovať. Užívajte 1-2x denne. Nezabudnite dbať na dostatočný príjem tekutín. 

  • 8.95 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem pribrať, chcem silu

Môže Vás zaujímať

Fitness uterák RED BARON - BodyBulldozer
Tielko POWER LEGION ELITE 112 zelené army - BodyBulldozer
Opasok HARD - BodyBulldozer
  • Produkt s darčekom

Opasok HARD - BodyBulldozer

Rukavice IRON čierno-červené - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Šejker RAW POWER zelený 600 ml - BodyBulldozer