CreaTrans 1000 g - BioTechUSA

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 40 g ( 1 zarovnaná odmerka = 2 kopcovité polievkové lyžice ) , obsah balenia 1000 g teda 25 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke Creatin Matrix 7630 mg, sacharidy 24 g, amino komplex 5000 mg a rada vitamínov

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 40 g  ( 1 zarovnaná odmerka = 2 kopcovité polievkové lyžice )  s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku ráno pred jedlom a 1 dávku hodinu pred začatím tréningu. V netréningové dni  1 dávku ráno pred jedlom a 1 dávku popoludní pred jedlom.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu - výkon - vytrvalosť

Kreatínovo-sacharidová superzmes môže veľa pomôcť v objemovom období

CreaTrans je moderný kreatínový transportný systém, založený na synergickom efekte látok ktoré obsahuje. Hlavnými aktívnymi zložkami sú - 3 formy kreatínu s postupným vstrebávaním, komplex 5 aminokyselín pozostávajúci z 3 g BCAA, Carbo vysoko účinný sacharidový komplex ktorí kombinuje 3 druhy sacharidov. Vďaka súčinnosti obsiahnutých zložiek môže byť výrazne zvýšená výkonnosť a schopnosť vstrebávania kreatínu. 12 vitamínov a 2 minerály obsiahnuté v CreaTrans prispievajú k lepšiemu vstrebávaniu* a zmierneniu vyčerpania** počas tréningu, ako aj k normálnej svalovej funkcii*** takže si môžete ešte viac zlepšiť svoj svalový výkon.  Vitamín C, B6 a B12 prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.  Vitamín B6 a horčík prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy. Horčík a vápnik prispievajú k normálnemu fungovaniu svalov.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku40 g
Energetická hodnota124 kcal / 526 kj
Tuky
0 g
Sacharidy
24 g
z toho cukry13 g
Bielkoviny
5 g
Soľ
0 g
Vitamín A
586 mcg
Vitamín D
3,6 mcg
Vitamín E
7,1 mg
Vitamín C
204 mg
Tiamín
1,1 mg
Riboflavín
1,1 mg
Niacín
11 mg
Kyselina pantoténová
3,6 mg
Vitamín B6
1,1 mg
Kyselina listová
142 mcg
Vitamín B12
3,2 mcg
Biotín
5,3 mcg
Vápnik
87 mg
Horčík
93 mg
Multi-phase creatine matrix ako (pufrovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, CreaArg HCl, kreatín fosfát)
7630 mg
Citrulín
1,02 g
L-arginín hydrochlorid
1,02 g
L-leucín
2,03 g
L-izoleucín
0,51 g
L-valín
0,51 g

ZLOŽENIE

Príchuť citrón-limetka

CarboTrans complex (dextróza, maltodextrín, fruktóza), Multi-phase creatine matrix (pufrovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, CreaArg HCl, kreatín fosfát), Amino Complex (L-leucín, L-arginín HCl, L-citrulín, L-izoleucín, L-valín), arómy, kyselina (kyselina citrónová), citran horečnatý, fosforečnan vápenatý, kyselina askorbová, CreaTrans vitablend (retinyl-acetát, cholekalciferol, DL-alfa-tokoferylacetát, tiamínmononitrát, riboflavín, nikotínamid, pyridoxínhydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, kyanokobalamín, D-biotín, D-pantotenát vápenatý), sladidlo (sukralóza).

Príchuť červené ovocie

CarboTrans complex (dextróza, maltodextrín, fruktóza), Multi-phase creatine matrix (pufrovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, CreaArg HCl, kreatín fosfát), Amino Complex (L-leucín, L-arginín HCl, L-citrulín, L-izoleucín, L-valín), arómy, kyselina (kyselina citrónová), citran horečnatý, fosforečnan vápenatý, kyselina askorbová, CreaTrans vitablend (retinyl-acetát, cholekalciferol, DL-alfa-tokoferylacetát, tiamínmononitrát, riboflavín, nikotínamid, pyridoxínhydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, kyanokobalamín, D-biotín, D-pantotenát vápenatý), sladidlo (sukralóza), farbivá (Ponceau 4R*, indigotín). *Ponceau 4R: Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

DÁVKOVANIE

Zmiešajte jednu dávku (40 g = 1 zarovnaná odmerka = 2 kopcovité polievkové lyžice) prípravku s 250 ml vody. V tréningové dni užívajte jednu dávku ráno pred jedlom a jednu dávku pred tréningom. Keď netrénujete, užívajte jednu dávku ráno pred jedlom a jednu popoludní pred jedlom.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám, osobám do 18 rokov a osobám so zdravotnými problémami. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Alergény

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju a horčicu.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Poznámka

Používajte presné váhy na odmeranie dávky. Urobili sme všetko preto, aby ste mohli odmerať presné množstvo pomocou odmerky, ale to sú len približné merania, ktoré nenahradia overené meracie zariadenie.

  • 15.81 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem silu, chcem výkon

Môže Vás zaujímať

Fitness uterák BATTALION - BodyBulldozer
Tričko BATTALION 3 zelené camo - BodyBulldozer
Šejker BATTALION čierny 300 ml - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Tielko BATTALION tmavo modré - BodyBulldozer
Mikina BATTALION 2 sivá - BodyBulldozer