DAA Pro 100 kaps - Scitec Nutrition

Scitec DAA Pro je silný, legálny a na prírodnej báze založený anabolický booster testosterónu a rastového hormónu v kapsuliach, ktorý obsahuje overenú kyselinu D-asparágovú (DAA) v kombinácií s N-dimetylglycínom, zinkom a kyselinou pantoténovou. Kyselina D-asparágová je neessenciálna, v mnohých zdrojoch našej potravy prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina. Nachádza sa hlavne v hypofýze, hypotalame a semenníkoch. Kyselina D-asparágová sa viaže na konkrétny, takzvaný NMDA receptor. V hypotalame stimulácia NMDA receptorov vedie k produkcii gonadotropín releasing hormónu (GnRH). Prikazuje hypofýze uvoľňovanie luteinizačného hormónu (LH) a folikuly stimulujúceho hormónu (FSH). LH a FSH v semenníkoch začnú proces, ktorý vedie k uvoľňovaniu testosterónu. Stimulácia NMDA receptorov v hypotalame tiež vedie k uvoľňovaniu hormónu GHRH, ktorý podporuje vylučovanie rastového hormónu.

Kyselina pantoténová prispieva k správnej syntéze a metabolizmu steroidných hormónov, vitamínu D a neurotransmiterov. Navyše odďaľuje pocit únavy a vyčerpania.

Zinok má priaznivé účinky na produkciu testosterónu, zúčastňuje sa syntézy bielkovín, jedná sa o potrebnú látku pre normálne fungovanie enzýmov, ktoré plnia v organizme významnú úlohu.

podporuje vylučovanie rastového hormónu a testosterónu

prispieva k normálnej plodnosti a reprodukčnej schopnosti

zlepšuje syntézu bielkovín

odďaľuje pocit únavy a vyčerpa

DÁVKOVANIE

Užite 4 kapsule denne: 2 ks ráno a 2 ks večer spolu s jedlom. Odporúča sa užívať formou kúry, po 1 mesiaci užívania sa odporúča 1 mesačná prestávka.

ZLOŽENIE

Kyselina D-asparágová, hovädzia želatína, N,N-dimetylglycín hydrochlorid, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; farbivá: oxid titaničitý, čierny oxid železa, E151, síran zinočnatý, kyselina pantoténová.

NUTRIČNÉ HODNOTY

DAA Pro 100 kaps (bez príchute)
Veľkosť 1 dávky: 4 kaps
Počet dávok v balení: 25
Nutričné hodnoty1 dávka (4 kaps)RVH%*
Zinok1,5 mg15%
Kyselina pantoténová (vitamín B5)0,9 mg15%
DAA Kyselina D-asparágová3000 mg**
N,N-dimetylglycín200 mg**
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovenéUpozornenie
Výživový doplnok, kapsuly. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.
  • 12.25 €

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem zvýšiť testosterón

Môže Vás zaujímať

Opasok HARD - BodyBulldozer
  • Produkt s darčekom

Opasok HARD - BodyBulldozer

Fitness uterák RED BARON - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Tielko POWER LEGION ELITE 111 čierne - BodyBulldozer
Tričko BATTALION 3 zelené camo - BodyBulldozer
Tielko BATTALION tmavo modré - BodyBulldozer