DAA Pro 100 kaps - Scitec Nutrition

6.95 s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 4 kaps, obsah balenia 100 kaps teda 25 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke DAA Kyselina D-asparágová 3000 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 4 kaps s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka, pritom dávku treba rozdeliť: 2 kaps užiť ráno a 2 kaps večer. Po 1 mesiaci užívania sa odporúča 1 mesačná prestávka.
Kedy a komu sa odporúča: len pre mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje reguláciu hormonálnej činnosti, nárast sily - výkonu - svalovej hmoty Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 4 kaps, obsah balenia 100 kaps teda 25 dávok 
Hlavné zložky: v každej dávke DAA Kyselina D-asparágová 3000 mg 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 4 kaps s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka, pritom dávku treba rozdeliť: 2 kaps užiť ráno a 2 kaps večer. Po 1 mesiaci užívania sa odporúča 1 mesačná prestávka. 
Kedy a komu sa odporúča: len pre mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov 
Na čo slúži: podporuje reguláciu hormonálnej činnosti, nárast sily - výkonu - svalovej hmoty

DAA Pro je silne anabolický legálny booster testosterónu a rastového hormónu
Scitec DAA Pro je silný, legálny a na prírodnej báze založený anabolický booster testosterónu a rastového hormónu v kapsuliach, ktorý obsahuje overenú kyselinu D-asparágovú (DAA) v kombinácií s N-dimetylglycínom, zinkom a kyselinou pantoténovou. Kyselina D-asparágová je neessenciálna, v mnohých zdrojoch našej potravy prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina. Nachádza sa hlavne v hypofýze, hypotalame a semenníkoch. Kyselina D-asparágová sa viaže na konkrétny, takzvaný NMDA receptor. V hypotalame stimulácia NMDA receptorov vedie k produkcii gonadotropín releasing hormónu (GnRH). Prikazuje hypofýze uvoľňovanie luteinizačného hormónu (LH) a folikuly stimulujúceho hormónu (FSH). LH a FSH v semenníkoch začnú proces, ktorý vedie k uvoľňovaniu testosterónu. Stimulácia NMDA receptorov v hypotalame tiež vedie k uvoľňovaniu hormónu GHRH, ktorý podporuje vylučovanie rastového hormónu.

Kyselina pantoténová prispieva k správnej syntéze a metabolizmu steroidných hormónov, vitamínu D a neurotransmiterov. Navyše odďaľuje pocit únavy a vyčerpania.
Zinok má priaznivé účinky na produkciu testosterónu, zúčastňuje sa syntézy bielkovín, jedná sa o potrebnú látku pre normálne fungovanie enzýmov, ktoré plnia v organizme významnú úlohu.

OBSAH BALENIA
100 kaps ( 25 dávok )

DÁVKOVANIE
Užite 4 kapsule denne: 2 ks ráno a 2 ks večer spolu s jedlom. Odporúča sa užívať formou kúry, po 1 mesiaci užívania sa odporúča 1 mesačná prestávka.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 100 kaps25 dávok
Účinné látky na jednu dávku4 kaps
Zinok
1,5 mg
Vitamín B5 ( Kyselina pantoténová )
0,9 mg
DAA ( Kyselina D-asparágová )
3000 mg
N,N ( dimetylglycín )
200
ZLOŽENIE
Kyselina D-asparágová, hovädzia želatína, N,N-dimetylglycín hydrochlorid, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; farbivá: oxid titaničitý, čierny oxid železa, brilantná čierna BN, síran zinočnatý, kyselina pantoténová

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec DAA Pro sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec DAA Pro kapsuly sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)