Daily Pack 30 balíčkov - BioTechUSA

Množstvá a parametre: kapsuly a tablety, veľkosť jednej dávky 1 balíček, obsah balenia 30 balíčkov teda 30 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke celá škála vitamínov a minerálov

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 balíček s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka s jedlom podľa možnosti vždy v rovnakom čase dňa.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - v diéte ako aj objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje správne funkcie organizmuMultivitamín obsahujúci všetky esenciálné a dôležité vitamíny a minerály

Ste niekedy zmätený ako dať dohromady svoju dennú dávku potrebných vitamínov a minerálov? Tomu je koniec. BioTech USA Daily Pack je vedecky navrhnutá zmes dobre vyvážených stopových prvkov a ostatných základných zložiek, špeciálne vyrobená pre špičkových športovcov s vysokou potrebou multivitamínov. Netreba dodávať, že Daily Pack ďaleko prekonáva jednotabletové multivitamíny tak v množstve, ako aj v komplexnosti zložiek. Ak hľadáte niečo nadpriemerné, tak je tu Daily Pack. Riboflavín (vitamín B2), vitamín E a vitamín C prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Niacín (vitamín B3), kyselina pantoténová (vitamín B5), tiamín (vitamín B1), vitamín B2, vitamín B12, B6 a vitamín C prispievajú k správnej látkovej premene. Vitamín B2, B3, B5, B6, B12 a vitamín C prispievajú k zníženiu pocitu únavy a vyčerpania.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku1 balíček
Extrakt z hroznových jadierok
100 mg
Rybí olej
1200 mg
z toho EPA
216 mg
z toho DHA
144 mg
Vitamín E
1 mg
Sójový lecitín
1200 mg
Vitamín C
1200 mg
Vitamín A
1600 mcg
Vitamín D
10 mcg
Vitamín C
500 ,mg
Vitamín E
294 mg
Vitamín B1
100 mg
Vitamín B2
100 mg
Vitamín B3
100 mg
Vitamín B5
100 mg
Vitamín B6
25 mg
Vitamín B12
200 mcg
Kyselina listová
400 mcg
Biotín
200 mcg
Cholín
50 mg
Inozitol
10 mg
Betaín HCI
30 g
PABA
25 mg
Rutín
25 mg
Citrusové bioflavonoidy
10 mg
Hesperidín
10 mg
Vápnik
100 mg
Horčík
60 mg
Jód
225 mcg
Železo
18 mg
Selén
50 mcg
Zinok
10 mcg
Meď
2 mg
Mangán
5 mg
Vápnik
550 mg
Horčík
290 mg
Koenzým Q10
110 mg

ZLOŽENIE 

Kapsula s extraktom z hroznových jadierok: emulgátor (sójový olej, lecitín), kapsula (želatína), extrakt z hroznových jadierok, zvhlčovadlo (glycerín), leštiaca látka (včelí vosk), čistená voda, farbivá (čierny oxid železitý, červený oxid železitý).

Kapsula s rybím olejom: rybí olej (18% EPA, 12% DHA), kapsula (želatína), zvhlčovadlo (glycerín), čistená voda, DL-alfa tokoferol (vitamín E z rybieho oleja).

Kapsula so sójovým lecitínom: lecitín, kapsula (želatína), zvhlčovadlo (glycerín), emulgátor (sójový olej), čistená voda.

Tableta s vitamínom C: vitamín C, objemové činidlo (hydroxypropyl metylcelulóza), nosič (mikrokryštlická celulóza, polyvinylpyrolidón), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), leštiaca látka (hydroxypropyl metylcelulóza).

Tableta s vitamínmi a minerálnymi látkami: D-alfa-tokoferol acetát, kyselina askorbová, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), uhličitan vápenatý, cholín bitartrát, objemové činidlo (hydroxypropyl metylcelulóza), tiamín hydrochlorid, riboflavín, niacín, kyselina pantoténová, oxid horečnatý, kelp (zdroj jódu), glukonát zinočnatý, fumarát železnatý, glukonát manganatý, glukonát meďnatý, retinol palmitát, objemové činidlo (fosforečnan vápenatý), betaín hydrochlorid, leštiaca látka (hydroxypropyl metylcelulóza), pyridoxín hydrochlorid, PABA (kyselina para-aminobenzoová), rutín, nosič (kysličník kremičitý), emulgátor (stearan orečnatý), inozitol, citrusové bioflavonoidy, hesperidín, cholekalciferol, kyselina listová, kyanokobalamín, biotín, kvasnice (zdroj selénu).

Kapsula s vápnikom a horčíkom: uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, glukonát vápenatý, lastúry ustríc (zdroj vápnika), glukonát horečnatý, želatina, čistená voda, farbivo (oxid titaničitý), nosič (kysličník kremičitý), emulgátor (stearan orečnatý).

Kapsula s koenzýmom Q10: emulgátor (sójový olej, lecitín), želatína, koenzým Q10, zvlhčujúca látka (glycerín), leštiaca látka (včelí vosk), čistená voda, farbivo (luteín).

DÁVKOVANIE

Odporúča sa užívať 1 balíček denne s jedlom.

Obsah balíka

1 balíček obsahuje:

 • multivitamínová a multiminerálová tableta obsahujúca veľkú škálu dôležitých vitamínov a minerálov
 • kapsula obsahujúca vápnik a horčík v pomere: vápnik:horčík 2:1
 • mäkká želatínová kapsula s koenzýmom Q10
 • mäkká želatínová kapsula z hroznových jadier bohatá na flavonoidy
 • mäkká želatínová kapsula s rybím olejom na podporu srdca s EPA+DHA
 • sójový lecitín bohatý na cholín, podporuje metabolizmus lipidov a funkciu pečene
 • tableta vitamínu C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému


 • 19.90 €

 • Jednotková cena:
  0,66 € / balíček

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem zdravo žiť

Môže Vás zaujímať

Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Tričko VICTORY 131 tmavo sivé - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-červené - BodyBulldozer
Opasok HARD - BodyBulldozer
 • Produkt s darčekom

Opasok HARD - BodyBulldozer

Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Tričko NÁROD SILNÝCH sivé camo - BodyBulldozer