Daily Protein 908 g - Stacker2

Proteín obsahujúci len tie najčistejšie a prírodné formy bielkovín

Stacker2 Daily Protein je proteínový nápoj, ktorý obsahuje 21 gramov bielkovín na porciu. Ak zmiešate tento proteín s odtučneným mliekom, potom zvyšujete príjem bielkovín až na 28 gramov! Denný proteín pozostáva zo srvátkových a mliečnych bielkovín, doplnených voľnými aminokyselinami, ako sú extra BCAA. Daily Protein obsahuje čisté srvátkové bielkoviny a mliečne bielkoviny. Tieto proteíny majú vysokú biologickú hodnotu. Vysoká biologická hodnota znamená, že proteíny sú užitočné pre vaše telo a sú ľahko absorbované zdrojom esenciálnych aminokyselín, ako sú BCAA a glutamín.

Daily protein - tvoja denná maškrta vo forme chutnéhu proteínového šejku

Denná konzumácia proteínového nápoja je nevyhnutnou súčasťou aktívneho životného štýlu. Ak športujete veľa a pracujete tvrdo na dosiahnutí svojho cieľa, ktorý je pre vás dôležitý, potom budete mať len úžitok zo šejku bohatého na bielkoviny, ktorý vám pomôže cítiť sa tak fit ako je len možné. Rozvíjanie prvotriednej kvality, chutného proteínového nápoja: Daily Protein používa len tie najčistejšie a najprírodnejšie zdroje bielkovín. Výsledkom je krémový šejk s fantastickou chuťou. Je to čistý pôžitok! Užívanie odporúčaných bielkovín prispieva k dosiahnutiu vašich cieľov mnohými spôsobmi. Napríklad: proteíny sa podieľajú na raste svalových vlákien. To vám umožní rýchlejšie sa zotaviť po tréningu a pomôže vám pracovať na telesnej hmotnosti, ktorá je pre vás ideálna! Daily Protein obsahuje vysoko hodnotné proteíny a 7 gramov esenciálnych aminokyselín, 4 gramy BCAA, 3 gramy L-glutamínu,, 2 gramy L-leucínu, 1 gram L-izoleucínu, 1 gram L-valínu. Daily protein Ako prírodný zdroj minerálov prináša v jednej dávke vápnik 368 mg, fosfor 470 mg, draslík 285 mg, horčík 28 mg a zinok 1,4 mg.

Prírodný zdroj bioaktívnych látok

  • Obsahuje prírodný laktoferín
  • Obsahuje prírodné antioxidanty
  • Obsahuje prírodný alfa-laktalbumín
  • Obsahuje prírodné rastové faktory
  • Obsahuje prírodné imunoglobulíny

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku33,3 g
Energetická hodnota120 kcal / 499 kJ 
Tuky
0 g
Sacharidy8 g
z toho cukry
3 g
Soľ
0,2 g
Esenciálne aminokyseliny7000 mg
z toho L-glutamín3000 mg
z toho BCAA 2:1:14000 mg
ako L-leucín 
2000 mg
ako L-izoleucín
1000 mg
ako L-valín
1000 mg
Vápnik
368 mg
Fosfor470 mg
Draslík285 mg
Horčík28 mg
Zinok1,4 mg

DÁVKOVANIE

Pridajte jednu odmerku prípravku do 210ml studenej vody. MIxujte 5 sekúnd a váš lahodný proteín je hotový. Užite 1-2 šejky denne.

  • 16.90 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu

Môže Vás zaujímať

Tielko POWER LEGION ELITE 112 zelené army - BodyBulldozer
Šejker BODYBULLDOZER modrý 300 ml - BodyBulldozer
Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Kovové Háky MASSIVE čierno-modré - BodyBulldozer