Deluxe 100% Whey 2250 g - Nutrend

37,00 € s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 30 g  ( 1,5 odmerky ), obsah balenia 2250 g teda 75 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 22 g , celá rada aminokyselín
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 30 g  ( 1,5 odmerky ) prášku s 140 ml vody, Denné odporúčané množstvo v závislosti od dennej potreby bielkovín 1-3 dávky,  počas dňa medzi jedlami. 
Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 30 g  ( 1,5 odmerky ), obsah balenia 2250 g teda 75 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 22 g , celá rada aminokyselín

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 30 g  ( 1,5 odmerky ) prášku s 140 ml vody, Denné odporúčané množstvo v závislosti od dennej potreby bielkovín 1-3 dávky,  počas dňa medzi jedlami. 

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty

Lahodný bielkovinový nápojový prášok vyrobený s metódou CFM
Zdroje bielkovín v Deluxe 100% Whey od Nutrendu tvorí prémiový ultra-filtrovaný koncentrát mliečnej srvátky (WPC) a najčistejšia forma izolátu srvátkovej bielkoviny (WPI) vyrobená metódou Cross-Flow Microfiltration (CFM). Spojením najlepších surovín v tomto produkte tvoje telo tak získa 22 gramov prvotriedných bielkovín v každej dávke a viac ako 5 g vetvených aminokyselín (BCAA). DELUXE 100% WHEY si môžete vychutnať v niekoľkých delikátnych príchutiach. Rýchlo a ľahko ho rozpustíte v šejkri BODYBULLDOZER. Nutrend Deluxe 100% Whey je určený aj na podporu nárastu svalovej hmoty - doplnenie bielkovín kedykoľvek v priebehu dňa.

Hlavné parametre a výhody Deluxe 100% Whey:
obsahuje 73% bielkoviny, obohatený o tráviace enzýmy DigeZyme™, obohatený o bioaktívne kolostrum, výrobná metóda CFM, bez umelých farbív, vynikajúca lahodná chuť, kombinácia instantizovaných srvátkových proteínov (WPC, WPI)

OBSAH BALENIA
2250 g ( 75 dávok )

DÁVKOVANIE
Vymiešajte 1 dávku ( 30 g – 1,5 odmerky ) prášku so 140 ml vody, mlieku alebo inou tekutinou, pomocou BODYBULLDOZER šejkra. Užívajte denne 1-3 dávky, v závislosti od dennej potreby bielkovín kedykoľvek počas dňa.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 2250 g
75 dávok
Účinné látky na jednu dávku
30 g  ( 1,5 odmerky )
Energetická hodnota
111 kcal / 471 kJ
Tuky
1,5 g
     z toho nasytené0,3 g
Sacharidy
2,2 g
     z toho cukry1,7 g
Vláknina
0,5 g
Bielkoviny
22 g
Soľ
0,8 g
Kolostrum
250 mg
L-Alanín
1116 mg
L-Arginín
536 mg
L-Asparágová kyselina
2488 mg
L-Cysteín
806 mg
L-Glutamová kyselina
3510 mg
Glycín
382 mg
L-Histidín
447 mg
L-Isoleucín
1276 mg
L-Leucín
2643 mg
L-Lysín
2286 mg
L-Methionín
473 mg
L-Phenylalanín
787 mg
L-Prolín
874 mg
L-Serín
874 mg
L-Threonín
1097 mg
L-Tyrosín
795 mg
L-Valín
1115 mg
L-Tryptophan
470 mg
ZLOŽENIE

Príchuť čokoláda + mandle: 51% srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 36% srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), kakao, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xantánová guma, aróma, kolostrum (min. 30% imunoglobulínov), protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, zmes tráviacich enzýmov DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza).
Príchuť čokoláda + lieskový orech: 51% srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 36% srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), kakao, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xantánová guma, aróma , kolostrum (min. 30% imunoglobulínov), protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, zmes tráviacich enzýmov DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza).
Príchuť čokoládové brownies: 51% srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 36% srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), kakao, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xantánová guma, aróma, kolostrum (min. 30% imunoglobulínov), protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, zmes tráviacich enzýmov DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza).
Príchuť jahodový cheesecake: 75% srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 17% srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), aróma, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xantánová guma, kolostrum (min . 30% imunoglobulínov), koncentrát z červenej repy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, zmes tráviacich enzýmov DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza).
Príchuť citrónový cheesecake: 79% srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 14% srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xantánová guma, aróma, kolostrum (min . 30% imunoglobulínov), protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, zmes tráviacich enzýmov DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), farbivo beta karotén.
Príchuť Pudingová vanilka: 78% srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 15% srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), aróma, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xantánová guma, kolostrum (min . 30% imunoglobulínov), protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, zmes tráviacich enzýmov DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), farbivo beta karotén.
Príchuť škoricové osie hniezdo: 81% srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje slnečnicový lecitín a protihrudkujúcu látku fosforečnan vápenatý), 13% srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xantánová guma, kolostrum (min. 30 % imunoglobulínov), aróma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, chlorid sodný, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, zmes tráviacich enzýmov DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Nutrend Deluxe 100% Whey sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Nutrend Deluxe 100% Whey prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)