Stacker Euro 4 100 kaps - Stacker2

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 1 kaps, obsah balenia 100 kaps teda 100 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke bylinné extrakty 211 mg, kofeín 300 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky kaps s dostatočným množstvom vody. Denné odporúčané množstvo 2 - 3 dávky, 1 dávku pred tréningom ostatné 1 - 2 dávky po jedle. 

Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj žien každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako silný spaľovač tuku a sekundárne energizér


Je známe v USA ako najpredávanejší spaľovač tukov na kontinente! 

Stacker 4™ je extrémny budič a spaľovač tukov ktorý obsahuje kombináciu liečivých rastlín: extrakt zo zeleného čaju, Herby maté (indianskeho maté), guarany, capsicum (papriky) a kolaorechu. Stacker 4™ dodáva extrémny nárast energie, ktorý je porovnateľný s účinkami starého Stacker-u s obsahom Efedry. V USA má Stacker4™ prezývku Yellow Swarm - žltá osa a je najpopulárnejším a najsilnejším spaľovačom tukov. Pripravte sa na to najlepšie. Jedinečný účinok Stacker 4™ je spôsobený vysokou koncentráciou kofeínu, guarany, Capsicum Annuum (papriky ročnej) a Herby Maté (indianskeho maté) . Obsahuje iba výťažky aktívnych ingrediencií a pôsobí niekoľko násobne silnejšie ako čokoľvek, čo ste doteraz vyskúšali.

Kofeín

300 mg v jednej kapsuli Stimuluje bunkový metabolizmus zastavením činnosti cyklonukleotid fosfodiesterázy. Kofeín je prírodné liečivo, ktoré stimuluje činnosť nadobličiek a tým vyvolá reakciu ¨ boja, alebo úteku". Nadobličky do krvného obehu postupne uvoľňujú epinefrín, norepinefrín a kortizol. Počas krátkeho časového úseku sa v organizme nahromadí veľké množstvo energie čo zvýši ostražitosť, intenzitu ako aj silu. Je vedecky dokázané, že zastavenie činnisti cyklonukleotid fosfodiesterázy blokovaním receptorov adenozínu, zdvojnásobuje rýchlosť uvoľňovania tukových zásob z ľudského organizmu. Výsledkom je zníženieaktivity adenyl-cyklázy a lepšie uvoľňovanie tukov, čo má za následok zvýšenie ich spaľovania až o 40 percent. Capsicum.

Annuun (Paprika ročná)

Časť vlastnej zmesi 550 mg v jednej kapsuli Capsicum, tiež známe ako cayenské korenie, obsahuje kapsaicín – látku, ktorá spôsobuje štipľavosť pálivých paprík. Pálivá paprika sa už po stáročia využíva ako ľudová medicína na stimuláciu cirkulácie, podporu trávenia a úľavu od bolesti (pri lokálnom použití) . V súčasnosti sa extrakt z pálivých paprík využíva ako termogénna pomôcka na urýchlenie metabolizmu.

Žen-šen

Časť vlastnej zmesi 550 mg v jednej kapsuli Výskumy ukázali, že sibírsky žen-šen je perfektný prostriedok na zvýšenie športovej výkonnosti ako aj na posilnenie organizmu počas stresových období.

Zelený čaj

Časť vlastnej zmesi, 550 mg v jednej kapsuli Polyfenoly, ktoré sa nachádzajú v zelenom čaji, sa nazývajú katechíny.

Zelený čaj

obsahuje 6 primárnych katechínov: katechín, galaogatechín, epikatechín, epigalokatechín, epikatechín galát, a apigalokatechín galát (tiež známy ako EGCG) . EGCG je považovaný za najúčinnejšiu zložku zeleného čaju a taktiež najviac skúmanú vedcami spomedzi všetkých polyfenolov. Zelený čaj obsahuje tiež alkaloidy vrátane kofeínu, teobromínu, a teofylínu. Tieto alkaloidy spôsobujú stimulačný účinok zeleného čaju. Kola orech a Herba.

Maté (indiánske maté)

Časť vlastnej zmesi, 550 mg v jednej kapsuli Prírodné extrakty z týchto rastlín Vám zvýšia hladinu energie, pretože obsahujú kofeín. Jeden z vedľajších účinkov Koly je, že zvyšuje odvádzanie vody z ľudského tela (čoho následkom môže nastať dehydratácia) . Niet pochýb, že Herba maté je efektívny stimulátor posilňujúci organizmus ako po fyzickej tak aj po psychickej stránke.

Guarana

Časť vlastnej zmesi, 550 mg v jednej kapsuli Nachádza sa v semenách juhoamerického kra. Ako diétny doplnok je považovaný za efektívny energetický budič. Obsahuje 2 krát toľko kofeínu ako kávové zrná. Účinok vyšších dávok kofeínu je popísaný vyššie. Jedna dávka = 1 kapsula obsahuje Vlastná zmes550 mgZelený čaj 60% extrakt Herba Maté GuaranaCapsicum Annum Kola orech Sibírsky žen-šen Kofeín (bezvodý) 300 mg

OBSAH BALENIA

100 kaps ( 100 dávok )

DÁVKOVANIE

Užívajte 1 kapsulu po jedle a pred tréningom maximálne 3 kapsuly denne, nie však neskôr ako o 15-tej hodine.

NUTRIČNÉ HODNOTY

  1 kapsula
Patentovaná zmes
Paprika ročná plod (Capsicum annuun)
Ženšen koreň (Panax ginseng)
Zelený čaj 60%
Orech kola semená
Yerba maté listy
Guarana semená
211 mg
Kofeín (bezvodý) 300 mg

ZLOŽENIE

Extrakt z listov zeleného čaju 60 %, z listov Yerba Mate, zo semien z Guarany, Capsicum Annuum, zo semien kola orechov, koreň ženšenu, bezvodný kofeín, želatína, kyselina stearová, oxid titaničitý, FDC yellow #5, FDC yellow #6.

Alergény

Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, sója, vajcia, obilniny obsahujúce glutén, výrobky z rýb, morských živočíchov, kôrovcov, arašidy a orechy.

Upozornenie

Stacker Euro 4 obsahuje vysokú dávku kofeínu. Potravinové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Tento produkt sa má používať v spojení s rozumnou stravou a cvičebným programom, aby sa dosiahli najlepšie výsledky. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí. Tento produkt nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, liečiť alebo predchádzať chorobe. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ak používate aj iné doplnky a stimulanty (napríklad kofeín), obráťte sa na odborníka. Nepoužívajte, ak máte ochorenie srdca alebo ciev, vysoký krvný tlak, cukrovku, glaukóm, pri ochoreniach štítnej žľazy, obličiek alebo prostaty. Nikdy neprekračujte odporúčané podávanie.

  • 15.50 €

  • Jednotková cena:
    015 € / kaps

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem schudnúť

Môže Vás zaujímať

Bedrový neoprénový pás SAHARA - BodyBulldozer
Rukavice ACTIVE unisex - BodyBulldozer
Rukavice HOLLYWOOD dámske - BodyBulldozer
Fitness uterák PINK EVO - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Šejker MISS BODYBULLDOZER ružový 300 ml - BodyBulldozer