Euro Vitamins 120 tabl - Scitec Nutrition

6.95 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 4 tabl, obsah balenia 120 tabl teda 30 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke celá škála vitamínov a minerálov
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 4 tabl s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka s jedlom , ktorú môžete si rozdeliľ 2 tabl ráno a 2 tabl večer.
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy  každodenne - v diéte ako aj objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje správne funkcie organizmu Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 4 tabl, obsah balenia 120 tabl teda 30 dávok 
Hlavné zložky: v každej dávke celá škála vitamínov a minerálov 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 4 tabl s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka s jedlom , ktorú môžete si rozdeliľ 2 tabl ráno a 2 tabl večer. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy  každodenne - v diéte ako aj objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov 
Na čo slúži: podporuje správne funkcie organizmu

23 zložkový komplex životu dôležitých vitamínov a minerálnych látok
Formula obsahuje 23 najdôležitejších vitamínov a minerálnych látok, vo vyhovujúcich množstvách. Spomedzi životu dôležitých vitamínov, prispieva vitamín C k normálnej činnosti imunitného a nervového systému, tlmeniu vyčerpania, a pocitu únavy. Vitamín B2 prispieva k normálnemu videniu a udržiavaniu normálneho stavu červených krviniek. Spomedzi dôležitých minerálnych látok zohráva zinok úlohu pri udržiavaní normálnej plodnosti a rozmnožovacej schopnosti, pri udržiavaní normálnej hladiny testosterónu, a prispieva k normálnej látkovej premene makroživín. Selén prispieva k udržiavaniu normálneho stavu vlasov, nechtov a k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Koenzým Q10 je látka podobná vitamínom, ktorý sa podieľa na tvorbe bunkovej energie. Orgány s najväčšími nárokmi na energiu – akým je srdce, pečeň a obličky – majú najvyššiu koncentráciu CoQ10.

OBSAH BALENIA
120 tabl ( 30 dávok )

DÁVKOVANIE
Užite 1 dávku ( 4 tablety ) denne s jedlom. Užite s raňajkami 2 tablety a s večerou ďalšie 2 tablety, prípadne celú dávku ( 4 tabl ) naraz spolu s jedlom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 120 tabl30 dávok
Účinné látky na jednu dávku4 tabl
Vitamin A
800 mcg
Vitamin B1
3,3 mg
Vitamin B2
4,8 mg
Vitamin B3
36 mg
Vitamin B5
9,2 mg
Vitamin B6
5,4 mg
Vitamin B7 (Biotin)
450 mcg
Vitamin B12
3 mcg
Vitamin C
250 mg
Vitamin D3
10 mcg
Vitamin E
15 mg
Kyselina listová
200 mcg
Vápnik
612 mg
Chróm
24 mcg
Meď
1,8 mg
Jód
73 mcg
Železo
14 mg
Horčík
300 mg
Mangán
1,5 mg
Fosfor
743 mg
Draslík
340 mg
Selén
83 mcg
Zinok
7,5 mg
Koenzým Q10
10 mg

ZLOŽENIE
Nosné látky (mikrokryštalická celulóza, talkum, sicílium-dioxid, stearát horečnatý), dikalcium-fosfát-dihydrát, kálium-dihydrogén-fosfát, oxid horečnatý, kyselina askorbová, fumarát železnatý, nikotínamid, D-alfa-tokoferyl-acetát, sulfát zinku monohydrát, selenid sodný, kyselina D-pantothenová, koenzým Q10, sýran meďnatý, pyridoxín HCL, riboflavín, magnézium sulfát, tiamín-monohydrát, kyselina listová, A-vitamín acetát, D-biotín, vitamín B12, chróm pikolinát, jodid draselný, vitamín D3.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec Euro Vitamins sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec Euro Vitamin tablety sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)