Giant Mega Mass 4000 3000 g - Weider

Dávno uznaný gainer ak chcete rýchlo nabrať kvalitnú svalovú hmotu 

Nová, vylepšená verzia sacharidovo-proteínového prípravku. Prípravok sa vyznačuje vynikajúcou chuťou,kvalitnejším zložením proteínového mixu /pridaný kvalitný mliečny izolát/ a zvýšeným obsahom vetvených aminokyselín /BCAA/ až o 30% oproti pôvodnej verzii!!Vhodný na budovanie svalovej hmoty, sily a zvýšenie telesnej hmotnosti. Prípravok je naviac obohatený o vitamíny /až 200% odporúčanej dennej dávky/ a minerály. O kvalite jeho sa môžete presvedčiť nielen tým, že už viac ako 20 rokov je jednotkou medzi gainermi, ale aj tým, že dodáva organizmu presne to , čo potrebuje pre budovanie hmoty a nezaťažuje zbytočne tráviaci systém prídavkami nepodstatných zmesí. Obsahuje ďalej aj požadované množstvo minerálov a vitamínov, potrebné pre vyrovnávanie pH hladiny, ktorá je kľúčová pre regeneráciu a rast. Kyslé prostredie znamená katabolický stav, spomalenie a zhoršenie metabolických procesov regenerácie a budovania hmoty i pokrokov v sile. Oproti Mega Mass-u 2000 bude 4000-ka obohatená aj o Pure Creatine od Weider-a. Zostáva neporušená tradícia - produkt je bez akýchkoľvek zložiek, pochádzajúcich z Číny. Z Gainerov je Mega Mass 4000 je jedným z najodporúčanejších profesionálnych doplnkov pre ľudí, ktorí majú problém s priberaním hmotnosti, nakoľko obsah je volený hlavne tak aby pokryl nielen energetické, ale aj živinové potreby. Nielen pre kulturistiku, ale v každom športovom odvetví. História Mega Massu 4000ky siaha až do začiatkov športovej doplnkovej výživy v Európe, keď medzi prvých propagátorov patrili také známe tváre ako Arnold Schwarzenegger, Nasser El Sombaty, Lou Ferrigno a ďalší famózny kulturisti, ktorí vystupovali pod značkou WEIDER dlhé roky.

Prečo vlastne väčšina profesionálnych trénerov odporúča Mega Massy ? Pre jednoduchý fakt. Zloženie.

Tento gainer prešiel mnohými úpravami a vylepšeniami ako napríklad výmena rýchlych cukrov za pomalé škroby, doplnenie kreatínu, toho najkvalitnejšieho samozrejme, doplnenie BCAA, ale nie stopové množstvá ako vyyžívajú niektoré značky len preto, aby to mohlo byť vytlačené na obal.

Mega Mass 4000-ka obsahuje všetky zložky v skutočne funkčnej dávke. Veľkým prínosom sú primerané dávky minerálov aj vitamínov, veľmi potrebných mikrozložiek, bez ktorých budovanie hmoty a rast sily jednoducho nejde. Metabolizmus človeka je súhra obrovského počtu látok, enzýmov a faktorov, ktoré riadia energetický, rastový, regeneračný, adaptačný aj ochranný proces.

OBSAH BALENIA

3000 g ( 20 dávok )

DÁVKOVANIE

Dávkovanie Weider Mega Massu 4000 : Rozmixujte 1 dávku (150g=6 plných polievkových lyžíc) v 550-650 ml. odtučneného mlieka alebo vody. Túto dávku rozdeľte na 2-3 porcie.Vhodné užiť jednu dávku po ukončení tréningu a ostatné v priebehu dňa medzi jedlami.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 3000 g20 dávok
Účinné látky na jednu dávku150 g
Energetická hodnota555 kcal / 2357 kj
Tuky2,55 g
Sacharidy100,5 g
Bielkoviny
31,5 g
Kreatín monohydrát- CREAPURE
3 g
Vitamín E
19,5 mg
Vitamín C
120 mg
Vitamín B1 / Tiamín
2,75 mg
Vitamín B2 / Riboflavín
3,3 mg
Vitamín B6
4,05 mg
Vitamín B12
2,1 mcg
Niacín
36 mg
Kyselina listová
400 mcg
Biotín
300 mcg
Kyselina pantoténová
12 mg
Vápnik (Calcium)
1125 mg
Fosfor
585 mg
Železo
18 mg
Zinok
12,9 mg
Jód
165 mg
Chlór
585 mg

ZLOŽENIE

Proprietárny Proteinový komplex (srvátkový proteínový koncetrát, vápnik / kazeinát sodný, sójový proteínový izolát, sušená srvátka, vaječný albumín), maltodextrín, kryštalická fruktóza, dextróza, odtučnené kakao, obsahuje menej ako 2% kreatín monohydrátu, retinyl palmitát, DL-alfa-tokoferyl acetát, biotín, kyselina listová , Niacínamid, PABA, D-pantotenan vápenatý, tiamín mononitrát, kyanoko-balamínu, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, kyselina askorbová, fytonadionu, Bis-Maltolato-Oxovanadium, uhličitan vápenatý, Chromium polynikotinátu, Copper glukonát, železnatý dizoproxilfumarát, mangán citrát, molybdén citrát, selén Amino Acid chelát, zinok glukonát, betaín, cholín bitartrát, mezo-inozitol, taurín, prírodné a umelé arómy, stredné nasýtené triacylglyceroly, sójový lecitín (ako emulgátor), kukuričný škrob, cukor, a Mono a diglyceridy.

Upozornenie

Nevhodné pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku. Nutričné ​​fakty, fotografie a zložky sa môžu mierne líšiť - každá príchuť.

  • 33.50 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem pribrať

Môže Vás zaujímať

Šejker NOMEN EST OMEN červený 300 ml - BodyBulldozer
Tričko BATTALION 3 zelené camo - BodyBulldozer
Fitness uterák BATTALION - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-oranžové - BodyBulldozer
Kovové Háky MASSIVE čierno-oranžové - BodyBulldozer