Ginkgo Biloba 100 tabl - Scitec Nutrition

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 2 kaps , obsah balenia 100 kaps teda 50 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke ginkgo biloba 120 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 2 kaps s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka v priebehu dňa s hociktorým jedlom.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje srdcovocievnu sústavu 


Zlepšenie pamäti a krvného obehu na prírodnej báze z rastlinných surovín

Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba), je „živá skamenelina“, rastúca na našej planéte, v nezmenenej forme už viac ako 150 miliónov rokov. Vo východných kultúrach je uctievaná vďaka tajomnému pôvodu a húževnatosti, s ktorou je exemplár schopný života hoci aj 2000 rokov. V pôvodnej čínskej medicíne sa stáročia využíva k posilneniu cievnej sústavy a k zlepšeniu krvného obehu. Ginkgo biloba priaznivo pôsobí pri rozširovaní ciev, podporuje krvný obeh vrátane zásobovania mozgu krvou a účinne chráni nervové bunky pred pôsobením voľných radikálov. Ginkgo biloba má pozitívne účinky pri náprave pamäti, obzvlášť pri zmiernení problémov s pamäťou v starobe. Produkt je vyrobený z vynikajúcej primárnej suroviny rastlinného pôvodu, s vysokým, až 24%-ným obsahom flavonoidových glykozidov z ginka.

OBSAH BALENIA

100 kaps ( 50 dávok )

DÁVKOVANIE

Odporúčaná dávka 2 kapsuly denne s jedlom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 100 100 dávok
Účinné látky na jednu dávku 2 kaps
Ginkgo biloba extrakt120 mg

ZLOŽENIE

Micro krištálová celulóza, hovädzí želatín, 27 % ginkgo flavónové glykozidy, 

Alergény

Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!

Upozornenie

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí! Pre obsah Ginko Biloby sa užívanie neodporúča v čase tehotenstva, dojčenia, neodporúča sa užívať spolu s liekmi zabraňujúcimi zrážanlivosť krvi, ako aj pred operáciami, pretože spôsobuje predĺženie doby zrážanlivosti krvi. Môže vplývať na hladinu krvného cukru, z toho dôvodu by sa cukrovkári mali pred užívaním produktu poradiť so svojim ošetrujúcim lekárom.

  • 6.90 €

  • Jednotková cena:
    0,06 € / tabl

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem zdravo žiť

Môže Vás zaujímať

Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Fitness uterák RED BARON - BodyBulldozer
Tričko BATTALION 3 zelené camo - BodyBulldozer
Rukavice ACTIVE unisex - BodyBulldozer
Tielko POWER LEGION ELITE 111 čierne - BodyBulldozer