Glutamine Zero 300 g - BioTechUSA

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 12 g ( 2 zarovnané odmerky = 2 kopcovité polievkové lyžice ), obsah balenia 300 g teda 25 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke l-glutamín 11000 mg

Neobsahuje: cukor, aspartám, konzervanty

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 12 g s 150 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka. V tréningové dni 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni  1 dávku popoludní.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje nárast - ochranu - regeneráciu svalovej hmoty, a zabraňuje stratu svalovej hmoty

Ochutený nápojový prášok s glutamínom so sladidlami

Glutamine Zero je ochutený práškový prípravok, ktorý sa môže používať pred, po alebo počas cvičenia. 90% produktu tvorí aktívna zložka, podmienečne esenciálna aminokyselina L-glutamín.

Jedna dávka (12 g) obsahuje

11 g L-glutamín

  • Pre koho je Glutamine Zero určený?
  • pre tých, ktorým záleží na chuti, bez toho aby sa znížila efektívnosť produktu
  • pre športovcov v bojových športoch
  • pre tých čo navštevujú posilňovňu

Prečo potrebujete aminokyseliny?

Aminokyseliny sú stavebným materiálom pre jednu z našich základných živín, bielkoviny, ktoré sa bežne nachádzajú v celom ľudskom tele. Existujú aminokyseliny, ktoré si je ľudské telo schopné vytvoriť (neesenciálne aminokyseliny), zatiaľ čo aminokyseliny patriace do druhej skupiny (esenciálne aminokyseliny) telo získava len z vonkajších zdrojov. Zo všetkých rôznych aminokyselín iba 20 prispieva k tvarovaniu štruktúry proteínov. Aminokyseliny sú nevyhnutné pre všetky telesné funkcie, ako je trávenie, funkcia pečene alebo hojenie rán, chránia kožu, väzy, svaly, šľachy, vlasy a nechty. Tiež prispievajú k produkcii hormónov, ako aj neurotransmitujúcich látok a enzýmov. Okrem toho slúžia aj ako zdroj energie, ako živina vyrábajúca sacharidy a lipidy. Najbohatším zdrojom základných aminokyselín sú potraviny živočíšneho pôvodu, zatiaľ čo potraviny rastlinného pôvodu často neobsahujú všetky aminokyseliny.

Glutamine Zero rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

OBSAH BALENIA

300 g (25 dávok)

Príchuť

citrón (lemon), modré hrozno (blue grape), broskyňa-ľadový čaj (peach ice tea), červený melón (water melon)

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 300 g25 dávok
Účinné látky na jednu dávku 
12 g
Energetická hodnota 4,5 kcal / 19 kj
Tuky0,01 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0 g
Sacharidy0,66 g
z toho cukry
0,08 g
Bielkoviny
0 g
Soľ0,4 g
L-Glutamín
11 g

ZLOŽENIE

Príchuť broskyňa-ľadový čaj

L-Glutamín (90%), kyselina (kyselina citrónová), arómy,extrakt z čierneho čaju (Camellia sinensis), regulátor kyslosti (vínany draselné), farbivo (obyčajný karamel), sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), soľ.

Príchuť citrón

L-Glutamín (90%), kyselina (kyselina citrónová), arómy, regulátor kyslosti (vínany draselné), sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), soľ, farbivo (tartrazín*).

Príchuť červený melón

L-Glutamín (91%), kyselina (kyselina citrónová), arómy, regulátor kyslosti (vínany draselné), sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), soľ, farbivo (Allura červená AC*).

Príchuť modré hrozno

L-Glutamín (90%), kyselina (kyselina citrónová), arómy, regulátor kyslosti (vínany draselné), sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), soľ, farbivo (Allura červená AC*, indigotín).

*Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

DÁVKOVANIE

Zmiešajte jednu dávku (12 g = 2 zarovnané odmerky = 2 kopcovité polievkové lyžice) so 150 ml vody a užívajte ihneď po tréningu. V netréningové dni užívajte popoludní. Odporúčame na rozmiešanie použiť šejker.

Upozornenie

Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Alergény

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 - 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu max. 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Chuť a aróma sa po otvorení časom môže mierne zmeniť.

  • 15.11 €

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem zdravo žiť, bez cukru

Môže Vás zaujímať

Tielko POWER LEGION ELITE 113 hnedé camo - BodyBulldozer
Fitness uterák RED BARON - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Kovové Háky MASSIVE čierno-oranžové - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-oranžové - BodyBulldozer