TOP produkt
TOP produkt

Premium Milk Protein Cocktail 1000 g - Good Food

Výrobca: GoodFood
15,95 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 50 g  (2 odmerky), obsah balenia 1000 g teda 40 dávok
Hlavné zložky: 38 g mliečnych bielkovín v dennej dávke, zmes prírodne sa vyskytujúcich aminokyselín
Odporúčané dávkovanie: rozmiešajte denne 2 odmerky (50 g) nápojového prášku s vodou v šejkri a riadne pretrepte. Užívajte 1 odmerku (25 g) v 150 ml vody ráno alebo po športovej aktivite a 1 odmerku (25 g) v 150 ml vody večer 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - na doplnenie vysokokvalitných bielkovín denne, vhodné počas diéty aj objemovej fázy pre bežných ľudí aj pre športovcov
Na čo slúži: prispieva k zdraviu organizmu, podporuje udržanie a rast svalovej hmoty
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 50 g  (2 odmerky), obsah balenia 1000 g teda 40 dávok
Hlavné zložky: 38 g mliečnych bielkovín v dennej dávke, zmes prírodne sa vyskytujúcich aminokyselín
Odporúčané dávkovanie: rozmiešajte denne 2 odmerky (50 g) nápojového prášku s vodou v šejkri a riadne pretrepte. Užívajte 1 odmerku (25 g) v 150 ml vody ráno alebo po športovej aktivite a 1 odmerku (25 g) v 150 ml vody večer 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - na doplnenie vysokokvalitných bielkovín denne, vhodné počas diéty aj objemovej fázy pre bežných ľudí aj pre športovcov
Na čo slúži: prispieva k zdraviu organizmu, podporuje udržanie a rast svalovej hmoty


Preži každý deň naplno - ži svoj najlepší život
Musíš žiť každý jeden deň svojho života tak, aby si sa vo svojej koži cítil čo najlepšie. Prijímaj dostatočne kvalitné živiny, ktoré zásobujú tvoje telo pozitívnou energiou po celý deň. Premium Milk Protein Cocktail od značky Good Food je skutočné superjedlo vyrobené výlučne z vysoko kvalitného mliečneho proteínu s nízkym množstvom kalórii bez pridaného cukru a tuku. Vďaka mimoriadne nízkemu obsahu laktózy a lepku sa dá ľahko začleniť do špecialneho jedálnička či do diéty ako aj do stravy na špeciálne výživové účely.

Všetky produkty značky Good Food, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené, legálne a bezpečné suroviny.

100% prémiová prírodná značka
V Good Foode dobre vieme že lepšie živiny znamenajú lepší výkon. Preto pri výrobe a vývoji produktov dbáme na kvalitu použitých surovín čo je v absolútnej zhode s našim sloganom Simple Food Double Good. Použitie umelých prísad pri výrobe minimalizujeme alebo úplne ignorujeme. Počas viacročnej praxe sa viackrát potvrdilo že s prírodnými prísadmi dokážeme vytvoriť nielen výživné ale i chutné produkty. Čisté zloženie oceňuje i telo a mysel čo sa potom odzrkadluje aj na výsledkoch.    

Kvalitnejšia strava = kvalitnejší život 
Klúčové vlastnosti výrobku Premium Milk Protein Cocktail

- je ideálny pre každého, kto sa venuje športu alebo zdravému životnému štýlu
- obsahuje rychlo vstrebateľný bielkovinový zdroj s vysokou biologickou hodnotou
- vysoký obsah prírodne sa vyskytujúcich aminokyselín
- je sladený sukralózou, proteín tak dokáže zachovať svoju prírodnú chuť 
- je vyrobený šetrnou metódou, aby sa zachovala prémiová kvalita a vysoká biologická hodnota použitých surovín 

OBSAH BALENIA
1000 g (40 dávok) - odmerka je súčasťou balenia

DÁVKOVANIE
Rozmiešajte denne 2 odmerky (50 g) Premium Protein Milk Cocktail nápojového prášku s vodou v šejkri a riadne pretrepte. Užívajte 1 odmerku (25 g) v 150 ml vody ráno alebo po športovej aktivite a 1 odmerku (25 g) v 150 ml vody večer. 

NUTRIČNÉ HODNOTY

Priemerné výživové hodnoty
100 g50 g25 gRI* (50 g)
Energetická hodnota
1636 kJ / 391 kcal818 kJ / 195 kcal409 kJ / 97,5 kcal9,7%
Tuky
5,9 g2,9 g1,4 g4,1%
   z toho nasýtené
3,5 g1,7 g0,8 g8,5%
Sacharidy7,1 g3,5 g1,7 g1,3%
   z toho cukry4,9 g2,4 g1,2 g2,6%
Bielkoviny76 g38 g19 g76%
Soľ0,37 g0,18 g0,09 g3%
* RI: Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal).
ZLOŽENIE
Príchuť čokoládovo kokosový sen: srvátkový proteín (instantizovaný srvátkový proteínový koncentrát vyrobený mikrofiltráciou skríženým tokom), aróma (čokoláda royal, kokosový sen), odtučnený kakaový prášok, sladidlo (sukralóza).
Príchuť jahoda biela čokoláda: srvátkový proteín (instantizovaný srvátkový proteínový koncentrát vyrobený mikrofiltráciou skríženým tokom), aróma (jahoda, biela čokoláda), prírodné farbivo (červená repa), sladidlo (sukralóza).

INFORMÁCIE PRE ALERGIKOV
Alergény sú vyznačené v zložení hrubším písmom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode, ktorý môže spracovávať aj potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sójové zrná, arašidy, orechy, sezamové semená, ryby, kôrovce, mäkkýše, zeler, horčicu, vlčí bôb, oxid siričitý a siričitany. 

SKLADOVANIE
Uchovávajte tesne uzatvorené na chladnom, suchom mieste pri teplote do 25°C bez prístupu priameho slnečného žiarenia a mrazu. Po odobratí potrebnej dávky obal ihneď uzavrite, aby sa doň nedostala vlhkosť. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku.

Jednotková cena: 15,95 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 6 recenzií

100%(6)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)